Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 16 lipca 2001, 14:25

autor: Solnica

Zapowiedź The Sting!

Wieki temu kinowym hitem i zdobywcą siedmiu Oscarów była komedia „Żądło” z Robertem Redfordem w roli młodego ambitnego oszusta i Paulem Newmanem w roli weterana szwindli. Jej akcja rozgrywała się w latach trzydziestych, a bohaterowie próbowali w niezwykle misterny sposób zemścić się na bandycie, który zamordował ich kolegę. Do tego przeboju nawiązuje nowa przygodówka Neo i JoWood.

„Wieki temu kinowym hitem i zdobywcą siedmiu Oscarów była komedia „Żądło” z Robertem Redfordem w roli młodego ambitnego oszusta i Paulem Newmanem w roli weterana szwindli. Jej akcja rozgrywała się w latach trzydziestych, a bohaterowie próbowali w niezwykle misterny sposób zemścić się na bandycie, który zamordował ich kolegę. Do tego przeboju nawiązuje nowa przygodówka Neo i JoWood. Zadaniem gracza będzie wcielić się w wystylizowaną postać gangstera, której bezpośrednim wzorcem byli bohaterowie filmu. Odpada więc chamstwo, przemoc i... w sumie zło (wbrew obawom moralistów troskających się o to jak zepsuje młodzież zabawa w przestępcę).

Drobne szwindelki i włamy nie zapewnią ci mołojeckiej sławy wśród złodziei. Musisz zaplanować i perfekcyjnie wykonać najbardziej spektakularny skok w starym dobrym stylu – zupełnie jak we wspomnianym już filmie.” – Thomas Percy

Powyższy cytat to fragment zamieszczonej dzisiaj na naszych stronach zapowiedzi, do lektury której chciałbym Was w tym miejscu gorąco zaprosić.

Zapowiedzi: The Sting!