Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 lipca 2001

Komiksowy Sędzia Dredd trafi na PC

Sznur, 26 lipca 2001, 18:25

Brytyjski zespół Rebellion, znany przede wszystkim z kapitalnego tytułu Aliens vs Predator, postanowił stworzyć grę akcji, której bohaterem jest niezwykle popularna postać komiksowa – sędzia Dredd. Mieliśmy już okazję zobaczyć filmową adaptację „Sędzia Dredd”, w której rola główna bezkompromisowego obrońcy prawa przypadła Sylvestre’owi Stallone.

The Nations - Demo

Solnica, 26 lipca 2001, 17:15

W znajdującym się w naszym serwisie dziale Pliki znajdziecie dziś demo kolejnej ciekawej gry – The Nations. W Polsce dystrybutorem tego tytułu będzie CD Projekt a wyda go w wersji całkowicie zlokalizowanej (demo jest po angielsku).

CD Projekt wyda nowy cRPG Gorasul: The Legacy of the Dragon

Sznur, 26 lipca 2001, 16:15

Już pod koniec roku możemy cieszyć się kolejnym ciekawym cRPG, zatytułowanym Gorasul: The Legacy of the Dragon, nad którą pracuje niemiecki zespół Silver Style. Będzie to kolejna interesująca produkcja, która wyjdzie spod skrzydeł firmy JoWooD, a na polski rynek trafi dzięki firmie CD Projekt.

Soul Reaver 2 na PC!

Fajek, 26 lipca 2001, 14:21

W dniu dzisiejszym Eidos zaanonsował sequel hitu sprzed 2 lat, a dokładnie Soul Reaver 2! Gra jest również tworzona w wersji dla Playstation 2.

TOCA Race Driver - czyżby przełom na PC?

Fajek, 26 lipca 2001, 12:52

Jako prawdziwy fan gier samochodowych, chciałbym poinformować, że Codemasters zapowiedział nową grę poruszającą temat wyścigów „touring car” pod tytułem TOCA Race Driver!

Uzupełnienie recenzji zestawu gier Battleground Collection 1

Solnica, 26 lipca 2001, 12:20

Interesujecie się historią, a zwłaszcza tzw. Okresem Napoleońskim? Jeżeli odpowiedź na to pytanie brzmi „tak”, to dzisiejszy dzień na GRY-OnLine należy do Was, a to za sprawą dwóch nowych materiałów które właśnie opublikowaliśmy: recenzji zestawu czterech gier „The Battleground Collection 1” oraz artykułu „Ostatnie bitwy Napoleona”.

Electronic Arts i "Władca Pierścieni"

Fajek, 26 lipca 2001, 10:22

Electronic Arts wykupiło wszystkie prawa dotyczące tworzenia i publikacji gier opartych o najnowszą wersję filmu na podstawie trylogii Tolkiena.

Kolejna „gra z klocków”...

Michał Bobrowski, 26 lipca 2001, 10:04

Firma IM Group poinformowała o wydaniu kolejnej pozycji ze świata klocków LEGO. Tym razem jest to gra z gatunku RTS – LEGO Rock Raiders skierowana, jak wszystkie zresztą gry z tej serii do najmłodszych graczy.

Europa Universalis II w produkcji

Łosiu, 26 lipca 2001, 08:06

Szwedzki producent Paradox Entertainment zachęcony sukcesem swojej gry strategicznej Europa Universalis już od jakiegoś czasu przebąkiwał, że zamierza pracować nad jej kontynuacją. Okazuje się, że dotrzymał słowa, dzięki czemu ujrzymy Europa Universalis II prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Czyżby Fallout 3???

Łosiu, 26 lipca 2001, 07:37

Po tym jak wczoraj niepotwierdzona informacja dotycząca wstrzymania przez Black Isle Studios prac nad grą Torn doszła moich uszu coś mi zaświtało. Podobno zespół pracujący nad nią został przesunięty do innych działań i tu nagle pojawiło się pytanie - czy tymi innymi działaniami jest może Fallout 3, który jak wiadomo już od roku 1999 jest w ciągłej produkcji?

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (26/07/01)

Fajek, 26 lipca 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.