Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 lipca 2001

Kolejny krok milowy ... MudPie

Fajek, 2 lipca 2001, 16:49

Rand Miller, jeden z założycieli firmy Cyan Worlds która stworzyła serię gier Myst poinformował, że aktualnie jego firma rozpoczyna pracę nad zupełnie nowym przedsięwzięciem, które być może otworzy nowy rozdział w temacie gier komputerowych.

Duże zmiany w cennikach TP SA

Sznur, 2 lipca 2001, 15:52

Telekomunikacja Polska SA wreszcie zapowiedziała kilka zmian w swoich cennikach uwzględniających interesy internautów. Oprócz wprowadzenia zryczałtowanej opłaty za korzystanie z numeru dostępowego możemy spodziewać się obniżki abonamentu za SDI oraz zróżnicowania opłaty instalacyjnej.

Recenzja Unreal Tournament

Solnica, 2 lipca 2001, 15:25

Unreal Tournament i Quake III: Arena to dwa tytuły o których można powiedzieć że poprzez fakt, iż jako jedne z pierwszych przeznaczone były głównie dla trybu multiplayer, nieźle zamieszały na rynku. Nie mogliśmy więc przejść obok nich obojętnie i po zamieszczonej już jakiś czas temu recenzji „qwaka”, dzisiaj mamy dla Was tekst tyczący się jego tytułowego konkurenta.

Twórcy Timeline zamykają interes

Sznur, 2 lipca 2001, 15:20

Zapewne fatalne recenzje i wyniki sprzedaży gry Timeline, powstałej na podstawie powieści Michaela Crichtona, spowodowały decyzję o zamknięciu firmy Timeline Computer Entertainment. Firma założona została właśnie przez Crichtona, który sam zdecydował się wyprodukować grę komputerową na podstawie własnego scenariusza.

Komunikat w sprawie konkursu Emperor

Michał Bobrowski, 2 lipca 2001, 13:21

Z uwagi na opóźnienie premiery gry Emperor: Battle for Dune postanowiliśmy czasowo zawiesić konkurs związany z tą pozycją i ponownie wznowić go w dniu pojawienia się jej w sklepach. Jednocześnie informujemy, że wszystkie dotychczas przesłane odpowiedzi są nadal aktualne i wezmą udział w końcowym losowaniu nagród.

„Małe Dziecię w Internecie”

Fajek, 2 lipca 2001, 13:09

Firma Marksoft wprowadziła do sprzedaży program/grę edukacyjną dla najmłodszych użytkowników komputerów pod tytułem „Małe Dziecię w Internecie”

Infogrames jednak z CD Projektem

Mariusz Klamra, 2 lipca 2001, 12:12

W związku z naszymi poprzednimi informacjami dotyczącymi dystrybucji gier Infogrames w Polsce, otrzymaliśmy z firmy CD Projekt komentarz, który w dużym stopniu wyjaśnia sytuację.

Statystyki serwerów Counter-Strike

Fajek, 2 lipca 2001, 11:40

W związku z tym, iż serwery GRY-OnLine do gry Counter-Strike stały się bardzo popularne, strony ze statystykami rozrosły się do sporych rozmiarów co mogło powodować kłopoty z ich przeglądaniem przez posiadaczy modemów.

Zapowiedź Stronghold

Solnica, 2 lipca 2001, 11:40

Jednym z bardzo ciekawie zapowiadających się tytułów który po wakacjach powinien zagościć na dyskach naszych komputerów jest z pewnością Stronghold – gra łącząca w sobie elementy klasycznej strategii czasu rzeczywistego i symulacji budowania miast, umiejscowiona w średniowiecznych realiach.

Certyfikat Novella dla AMD

Fajek, 2 lipca 2001, 10:35

Platforma oparta na układach AMD760MP wraz z procesorami Athlon MP (systemy dwuprocesorowe) uzyskała certyfikat firmy Novell.