Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 lipca 2001

Tropico rozdane

Rafii, 8 lipca 2001, 15:31

Dzisiaj zakończył się konkurs z serii „1 dzień, 1 pytanie, 1 nagroda”. Przypomnijmy iż do wygrania była jedna sztuka gry Tropico w której wcielasz się w postać karaibskiego dyktatora i przejmujesz władzę na jednej z ubogich wysp archipelagu.

Kto nie zarobi na Tomb Raiderze czyli jak zmarnować świetny interes

Mariusz Klamra, 8 lipca 2001, 12:27

Pomimo fatalnych recenzji film „Tomb Raider” zarobił już w USA w ciągu 3 tygodni ponad 100 milionów USD, zaś prognozy ogólnoświatowe mówią o 300 milionach. Okazało się jednak, że właściciel wszelkich praw do Tomb Raidera i jego bohaterki Lary Croft, firma Eidos, nie zarobi na tym sukcesie prawie nic. Może to być przysłowiowy „gwóźdź do trumny” dla tego trapionego problemami finansowymi wydawcy, a w każdym razie jego zarządu.

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (08/07/01)

Sznur, 8 lipca 2001, 11:41

Dzięki odwiedzinom u kilku deweloperów pojawiły się zapowiedzi Soverereign, Max Payne, oraz niektórych gier z planu wydawniczego Ubi Soft. Są już pierwsze recenzje symulatora Independence War 2, strategii ekonomicznej w kosmosie Startopia i na Ziemii - The Nations oraz darmowego dodatku do Heart of Winter,

Anarchy Online - wkrótce nowy „master”

Solnica, 8 lipca 2001, 09:51

Jak można się było spodziewać, uruchomiona niedawno przez FunCom gra z gatunku MMORPG – Anarchy Online, nie pozbawiona była wielu błędów, co zaowocowało szybkim (na szczęście) powstaniem kilku kolejnych, czasami dość pokaźnych rozmiarów, uaktualnień do niej.

Playstation 2 za darmo? Tak, ale jest pewien haczyk

Mariusz Klamra, 8 lipca 2001, 09:08

Być może już wkrótce niektórzy z nas będą żałowali, że nie mieszkają w Ugandzie czy Pakistanie. Eksperci Światowego Forum Gospodarczego przygotowali bowiem projekt bezpłatnego rozdania w ubogich państwach Trzeciego Świata od 100 tysięcy do miliona konsol Sony Playstation 2, wyposażonych w twardy dysk i satelitarne łącze internetowe.

TopWare Programy -> Reality Pump

Solnica, 8 lipca 2001, 01:11

Przedwczoraj pisaliśmy o przejęciu praw autorskich i udziałów firmy TopWare Interactive przez niemiecką firmę Zuxxez. Dziś chcielibyśmy „dorzucić” kilka kolejnych szczegółów, tym razem dotyczących krakowskiego oddziału TopWare, znanego do tej pory pod nazwą TopWare Programy Sp. z.o.o.