Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 lipca 2001

nTrap - zapowiada się kolejny ciekawy symulator

Sznur, 3 lipca 2001, 20:13

Pojawiły się informacje o kolejnej europejskiej produkcji. Tym razem chodzi o nTrap, grę akcji 3D nad którą pracuje austriacki zespół AGD Software. W nTrap kontrolować będziemy różnego typu pojazdy, jak łodzie podwodne, myśliwce, poduszkowce czy statki kosmiczne, którymi przeniesiemy się w głębiny oceanu, a nawet w przestrzeń kosmiczną.

Powstaje słowacki FPS - Internal Pain

Sznur, 3 lipca 2001, 17:29

Ciekawymi projektami gier zajmują się również nasi południowi sąsiedzi (vide czeskie Bohemia Interactive Studio i Operation Flashpoint). Słowacki zespół Fantasy Studio pracuje nad grą akcji FPS utrzymaną w konwencji science fiction, zatytułowaną Internal Pain.

Zuxxez jako następca Topware?

Fajek, 3 lipca 2001, 14:51

Gdy w lutym, niemiecka firma Topware Interactive została zamknięta, jeden z jej założycieli niejaki Dirk Hassinger wraz z grupą pracowników założył nową firmę pod nazwą Zuxxez w celu przejęcia polskiego oddziału Topware odpowiedzialnego m.in. za serię Earth 2150.

Sieciowy manager Sky Sports Football Manager

Sznur, 3 lipca 2001, 14:39

THQ, na zamówienie telewizyjnego kanału sportowego Sky Sports, pracuje nad managerem piłkarskim do gry online - Sky Sports Football Manager, który zapowiada się na nie lada konkurencję dla najpopularniejszego obecnie Championship Managera.

Aktualizacja poradnika do Fallout Tactics (03/07/01)

Solnica, 3 lipca 2001, 14:20

Zaktualizowany został znajdujący się u nas poradnik do Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Dodane zostały opisy kilku kolejnych lokacji.

Specjalna wersja filmu Final Fantasy: The Spirits Within

Fajek, 3 lipca 2001, 12:55

Square Pictures planuje wydanie specjalnej wersji filmu Final Fantasy: The Spirits Within przeznaczonej do oglądania na konsoli Sony PlayStation 2.

Recenzja Midnight Racing: Long Night

Solnica, 3 lipca 2001, 12:38

Midnight Racing: Long Night to przedstawiciel popularnego gatunku gier komputerowych jakim są wyścigi samochodowe. Tych którzy mają nadzieję, iż będzie to groźny konkurent dla wyścigów z serii „Need for Speed” muszę niestety rozczarować, tak nie jest. Mimo to warto jednak przyjrzeć się mu nieco bliżej, co też uczyniliśmy.

MechCommander 2 ukończony

Fajek, 3 lipca 2001, 12:16

Jak informowaliśmy kilka dni temu, nowy gra osadzona w świecie BattleTech pod tytułem MechCommander 2 powędrowała do tłoczni. Była to jednak informacja pochodząca jedynie z nieoficjalnych źródeł. Tym razem FASA Corporation oficjalnie poinformowała o zakończeniu prac nad tym tytułemi wysłaniu go do tłoczni.

Nowe Celerony

Fajek, 3 lipca 2001, 11:07

Dziś Intel wprowadza do sprzedaży dwa kolejne procesory z rodziny Celeron. Są to odpowiednio procesory: wersja „biurkowa” działająca z prędkością 900MHz, oraz Mobile Celeron z zegarem 850MHz.

Patch do Black & White znowu opóźniony

Łosiu, 3 lipca 2001, 08:49

Wielokrotnie zapowiadane wydanie patcha do gry Black & White ponownie zostało przesunięte w czasie na dalszą przyszłość.

Incoming Forces zapowiedziany

Łosiu, 3 lipca 2001, 08:16

Zachodni wydawca, firma Interplay oficjalnie zapowiedziała wydanie kontynuacji znanej i wielokrotnie nagradzanej gry Incoming autorstwa zespołu Rage Software o tytule Incoming Forces.