Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 lipca 2001

Romantyczne randki w The Sims: Hot Date

Sznur, 30 lipca 2001, 18:20

Electronic Arts zapowiedział wydanie kolejnego dodatku do przebojowej gry The Sims o nazwie Hot Date, co w wolnym tłumaczeniu oznacza randkę. Dodatek przysporzy Simom całkowicie nowych doświadczeń związanych ze stosunkami męsko-damskimi. Pojawią się nowe twarze, zainteresowania, romantyczne obiekty oraz całkowicie nowy obszar działania - Starówka wypełniona restauracjami, sklepami i parkami.

Soldier of Fortune: Platinum Edition w przygotowaniu

Sznur, 30 lipca 2001, 17:31

Raven Software, pracujące obecnie nad Soldier of Fortune II, postanowiło odświeżyć nieco pierwowzór tej niezwykle swego czasu popularnej gry akcji FPS i wydać ją w wersji Platinum Edition.

Co nowego w sklepie Timsoft

Michał Bobrowski, 30 lipca 2001, 16:11

Pomimo środka okresu wakacyjnego ruch w internetowym sklepie Timsoft nie maleje! Jakie nowości proponuje nasz Partner Internetowy?

Wadliwe procesory od AMD

Fajek, 30 lipca 2001, 15:24

Od jakiegoś czasu pojawiały się informacje jakoby pewne egzemplarze procesorów AMD (K6-2, Athlon i Duron) posiadały pewną wadę fabryczną która powoduje nieprawidłową pracę z plikami JPEG i MPEG.

Athlon 1.5GHz

Fajek, 30 lipca 2001, 14:31

Według niepotwierdzonych informacji firma AMD ma zamiar jeszcze w tym roku (dokładnie w okolicach września) wypuścić na rynek procesor Athlon 1.5GHz.

Kolejna gra osadzona w starożytnym Rzymie

Michał Bobrowski, 30 lipca 2001, 12:57

Brytyjska firma Slitherine Software zapowiedziała grę Legion. Będzie to strategia osadzona w starożytnym Rzymie. Jej autorzy zapowiadają duże rozbudowanie tego tytułu, zarówno na płaszczyźnie strategicznej, jak i taktycznej.

Zapowiedź Master of Orion III

Fajek, 30 lipca 2001, 12:09

Master of Orion III to trzecia implementacja jednej z najlepszych w historii strategicznych gier turowych rozgrywanych w scenerii science fiction, gdzie zadaniem gracza jest rozwój i ekspansja na całą galaktykę.

Recenzja X-Com: Enforcer

Fajek, 30 lipca 2001, 11:47

Chyba każdy z nas zetknął się z grami z serii X-Com. Dwie pierwsze to klasyczne strategie turowe, trzecia to połączenie turówki ze strategią czasu rzeczywistego, czwórka odbiega tematycznie od poprzedniczek i daje nam możliwość wczucia się w rolę pilota pojazdu kosmicznego. Kolejna odsłona X-Coma to strzelanka TPP.

Strona z dodatkowymi scenariuszami do Combat Mission: Beyond Overlord

Łosiu, 30 lipca 2001, 10:52

Zachodni serwis poświęcony grom wojennym, symulatorom maszyn wojskowych i strategiom SimHQ otworzył specjalną stronę z której możecie pobrać nowe scenariusze do gry Combat Mission: Beyond Overlord.

Anarchy Online – nowy patch, nowe kłopoty

Solnica, 30 lipca 2001, 10:02

Pojawił się nowy patch (12.3) do wydanej pod koniec czerwca przez FunCom gry z gatunku MMOcRPG – Anarchy Online. Niestety skutki jego zaaplikowania nie są dokładnie takie jak życzyliby sobie autorzy.

Wirtualne odczucia

Fajek, 30 lipca 2001, 09:51

Może się wydawać, że w kwestii urządzeń zewnętrznych takich jak myszki, joysticki czy pady wymyślono już wszystko. Mamy technologie optyczną, mamy „force feedback” czy też komunikację bezprzewodową (radiową lub na podczerwień). Czy w takim razie graczy nie czekają już żadne niespodzianki? Nic bardziej złudnego! Popatrzcie tylko na to!

Teaser site Star Trek: Armada II

Łosiu, 30 lipca 2001, 09:10

Twórcy nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego osadzonej w fantastycznych realiach serii Star Trek o tytule „Star Trek: Armada II” uruchomili jej tzw. „oficjalny teaser site”.

Poranne losowanie nagród...

Michał Bobrowski, 30 lipca 2001, 09:03

W dzisiejszy, słoneczny poranek rozlosowaliśmy zwycięzców w dwóch konkursach, które zakończyły się właśnie na GRY-OnLine. Pierwszy z nich dotyczył wydanej przez firmę IM Group gry Emperor: Battle for Dune. Drugi natomiast tematycznie związany był z najnowszym tytułem w ofercie Techlandu – Speedway Championships. Szczęście uśmiechnęło się do...