Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 lipca 2001

„Czas przeszły i przyszły” – wywiad z Markiem Buchignanim

Soulcatcher, 22 lipca 2001, 16:30

Mark Buchignani jest lead designerem nadchodzącego hitu “Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor”. Wizards of The Coast zamieściła na swoich stronach internetowych ekskluzywny wywiad z Markiem, gdzie opowiada on o swojej przeszłej i obecnej pracy związanej z serią Pool of Radiance.

Wojenne Symulatory Lotnicze, gatunkiem niszowym?

Soulcatcher, 22 lipca 2001, 15:07

Wszystko wskazuje na to iż gatunek gier, wojskowe symulatory lotu powoli znika z półek sklepowych, nie do końca jasne są powody takiej sytuacji, ale fakt pozostaje faktem.

From Dusk Till Dawn ukończone

Michał Bobrowski, 22 lipca 2001, 13:05

Firma Gamesquad poinformowała o zakończeniu prac nad opartą o kultowy film Roberta Rodrigueza From Dusk Till Dawn grą pod tym samym tytułem. Na terenie Wielkiej Brytanii gra ukaże się 7 sierpnia. Niewykluczone, że na jesieni dzięki firmie CD Projekt polscy gracze będą mieli również możliwość zapoznania się z tym tytułem.

Rewolucja nadejdzie w… 2003 roku

Michał Bobrowski, 22 lipca 2001, 10:10

Gra Charr: The Grimm Fate według zapowiedzi jej twórców ma stanowić prawdziwą rewolucję w gatunku massive multiplayer online. Jej akcja przeniesie nas do postapokaliptycznego, fantastycznego świata nawiedzanego przez okropne trzęsienia ziemi, kwaśne deszcze i siejące zagładę meteoryty. Szkopuł jednak w tym, że Charr: The Grimm Fate zapowiedziany jest dopiero na... pierwszy kwartał 2003 roku.

Myth II: Green Berets - „Gold”

Łosiu, 22 lipca 2001, 08:57

Firma Take-Two Interactive oficjalnie poinformowała, że Myth II: Green Berets, dodatek do taktycznej gry strategicznej Myth II: Soulbligther, wszedł w złotą fazę produkcji i do końca lipca trafi na półki zachodnich sklepów.