Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 lipca 2001

Nowy plan wydawniczy Lemon Interactive oraz sprostowanie

Mariusz Klamra, 31 lipca 2001, 20:55

Dziś otrzymaliśmy od firmy Lemon Interactive nowy plan wydawniczy, i muszę przyznać, że wygląda on obiecująco. Jednocześnie zostaliśmy poproszeni o zamieszczenie sprostowania pewnych informacji podanych przez nas w sobotę, a dotyczących właśnie Lemon Interactive.

Zakończono prace nad Commandos 2: Men of Courage

Sznur, 31 lipca 2001, 16:42

Według Gonzalo Suáreza, szefa ekipy hiszpańskiego Pyro Studios, pracującej nad sequelem znakomitej strategii taktycznej Commandos, druga część gry jest już właściwie gotowa. Potwierdza to ogólnoświatowy wydawca Eidos, który przyspieszył datę wydania Commandos 2: Men of Courage przesuwając ją na 24 sierpnia.

Opublikowaliśmy artykuł o polonizacji gry Baldur's Gate II: Tron Bhaala

Solnica, 31 lipca 2001, 16:36

Jako że na półki sklepowe trafiła dziś polska wersja Tronu Bhaala - oficjalnego dodatku do Baldur’s Gate 2, postanowiliśmy uraczyć Was nowym artykułem ściśle powiązanym z tym tytułem. Jego autor postara się przedstawić Wam między innymi problemy z jakimi borykali się ludzie pracujący nad lokalizacją tej gry. A jako że sam był jednym z nich możecie spodziewać się, iż podanych informacji nie wyssał z palca.

Plany firmy Nintendo dotyczące konsoli GameCube

Łosiu, 31 lipca 2001, 15:09

Już niedługo, bo 14 września bieżącego roku nastąpi japońska premiera najnowszego produktu firmy Nintendo, konsoli GameCube. Firma ta planuje, że w dniu premiery do sklepów trafi 500 tysięcy sztuk konsoli, a do końca roku liczba ta zwiększy się o kolejne 400 tysięcy egzemplarzy.

Szlifowanie Divine Divinity

Sznur, 31 lipca 2001, 14:55

Ku końcowi zbliżają się prace nad kolejną grą massive multiplayer online cRPG, Divine Divinity, zespołu Larian Studios. Obecnie trwają ostateczne poprawki kodu likwidujące poważniejsze błędy przed zapowiedzianą prezentacją na londyńskich targach ECTS, rozpoczynających się 2 września.

Myth II: Green Berets w sklepach

Łosiu, 31 lipca 2001, 13:12

Firma Take-Two Interactive Software poinformowała, iż najnowszy dodatek do znanej gry strategicznej Myth II: Soulbligther o podtytule Green Berets powędrował właśnie do zachodnich sklepów.

Co zaoferuje Tom Clancy's Ghost Recon?

Michał Bobrowski, 31 lipca 2001, 12:40

Niezwykle ciekawie zapowiada się kolejna ewolucja klasycznego już Rainbow Six - Tom Clancy's Ghost Recon. Tym razem przeciwnikami nie będą małe grupy terrorystów lecz... Rosja, gdzie do władzy doszli zwolennicy odrodzenia dawnej potęgi ZSRR. Pierwszym celem ekspansji „twardogłowych” stają się Republiki Nadbałtyckie...

Airport Inc. za darmo?

Fajek, 31 lipca 2001, 12:39

Airport Inc. to najbardziej realistyczny symulator portu lotniczego, który wykorzystuje w pełni trójwymiarowy engine oraz animacje tworzone w czasie rzeczywistym. Wszystko fajnie, tylko co w tym ciekawego skoro grę można kupić od półtora roku? No właśnie, teraz możesz sobie ją ściągnąć z sieci za darmo!

Zintegrowany układ od VIA

Fajek, 31 lipca 2001, 11:57

VIA dostrzegła chyba zagrożenie ze strony układu nForce firmy nVidia i postanowiła również wypuścić na rynek podobne rozwiązanie. Układ pod nazwą „Zoetrope” będzie posiadał zintegrowany rdzeń graficzny UltraSavage.

Jesteś twardzielem? Przeczytaj... zobaczymy czy nadal będziesz

Fajek, 31 lipca 2001, 10:44

Gra Alone in the Dark w momencie gdy pojawiła się na rynku była niekwestionowanym hitem. Później przyszedł czas na kolejne jej części, odpowiednio z numerkami 2 i 3 w tytule. Choć równie dobre co ich poprzedniczka nie odniosły aż tak spektakularnego sukcesu jak część pierwsza. Nie dawno na polski rynek trafiła część 4 o podtytule „The New Nightmare”.

The Mongol Invasion coraz bliżej...

Michał Bobrowski, 31 lipca 2001, 10:32

Potwierdziła się nasza informacja z ostatniej niedzieli. Firma Electronics Arts rozesłała informację prasową dotyczącą długo oczekiwanego dodatku do znakomitej gry Shogun: Total War. Już 7 sierpnia na terenie Stanów Zjednoczonych w sprzedaży pojawi się Shogun: Total War Warlord Edition zawierająca właśnie dodatek The Mongol Invasion.

Mech Commander 2 – Demo

Solnica, 31 lipca 2001, 09:20

Pojawiło się demo tworzonej przez FASA Interactive a wydawanej przez Microsoft gry strategicznej osadzonej w realiach Battletech – Mech Commander 2.

Rozpoczynamy konkurs Sonic R

Michał Bobrowski, 31 lipca 2001, 09:19

Witamy w kolejnym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą Techland. Tym razem konkurs związany jest z dynamiczną, w pełni trójwymiarową grą Sonic R, która szczególnie powinna spodobać się najmłodszym graczom! Do wygrania 20 egzemplarzy gry Sonic R!

"Tron Baala" od dziś w sprzedaży

Fajek, 31 lipca 2001, 09:08

Od dziś w sklepach dostępny jest dodatek do znanego hitu z gatunku cRPG pod tytułem Baldurs Gate 2: Tron Baala.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (31/07/01)

Fajek, 31 lipca 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.