Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 sierpnia 2001

Starsze gry w nowych cenach

Fajek, 1 sierpnia 2001, 16:06

Od dziś możemy kupić kilka znanych gier, które jakiś czas temu pojawiły się na rynku. Różnica polega na tym, że są one dostępne w nowej, niższej cenie.

Wkrótce beta testy Mimesis Online

Solnica, 1 sierpnia 2001, 15:42

W przyszłym tygodniu rozpoczną się beta testy tworzonej przez zespół Tannhauser Gate gry gatunku massive multiplayer online cRPG - Mimesis Online.

Z: Steel Soldiers PL „ozłocony”

Solnica, 1 sierpnia 2001, 15:04

Jak poinformowała firma LEM - dystrybutor na Polskę gry strategicznej czasu rzeczywistego Z: Steel Soldiers, prace nad zlokalizowaną na nasz rodzimy rynek wersją tego tytułu zostały zakończone a on sam uzyskał status „GOLD” czyli powędrował do tłoczenia.

Poradnik do Baldur’s Gate 2: Tron Bhaala

Solnica, 1 sierpnia 2001, 14:45

Mamy dziś dla Was kolejny materiał związany z wydaną ostatnio przez CD Projekt polską wersją Tronu Bhaala – oficjalnego dodatku do Baldur’s Gate 2. Po wczorajszym artykule na temat jego polonizacji przyszedł czas na poradnik.

Max Payne na srebrnym ekranie, nowe przygody w produkcji!!!

Sznur, 1 sierpnia 2001, 14:13

Dzisiaj oficjalnie ogłoszono to czego można było spodziewać się po premierze kapitalnej gry akcji Max Payne, którego fabuła jest przecież ciekawsza niż większość filmów sensacyjnych. Nie można więc dziwić, że aż dwie wytwórnie filmowe, Dimension Film i Collision Entertainment, połączyły siły i natychmiast zakupiły prawa do nakręcenia filmu na podstawie gry.

English Translator 2 wkrótce w sprzedaży

Fajek, 1 sierpnia 2001, 13:31

W połowie sierpnia na rynek polski zostanie wprowadzona całkowicie nowa wersja programu English Translator, tym razem w wersji 2.0.

Demo Il-Sturmovik już wkrótce...

Michał Bobrowski, 1 sierpnia 2001, 13:09

Już wkrótce możemy spodziewać się wypuszczenia wersji demo jednego z najbardziej oczekiwanych w tym roku symulatorów lotu. Mowa tu oczywiście o grze Il-2 Sturmovik, który według jej wydawcy, firmy Ubisoft powinien znaleźć się w sprzedaży w listopadzie. „Powinien...” gdyż już niejednokrotnie premiera Sturmovika była przesuwana...

Czy powstanie System Shock 3?

Sznur, 1 sierpnia 2001, 13:05

Miłośnicy jednej z najlepszych serii gier akcji cRPG jakie do tej pory powstały, czyli System Shock, cały czas liczą na ukazanie się trzeciej części. Niestety Looking Glass, zespół który stworzył ten niezwykły thriller science fiction, został rozwiązany z powodów kłopotów finansowych.

Zaawansowane prace nad Squad Battles: Vietnam

Michał Bobrowski, 1 sierpnia 2001, 12:40

Wydawać by się mogło, że „turówki” rozgrywane w na podzielonej na heksy mapie całkowicie odeszły w mroki historii. Okazuje się jednak, że niektórzy programiści nadal darzą sentymentem ten sposób gry a sam gatunek ma się zaskakująco dobrze.

Nowy standard - Ultra ATA133

Fajek, 1 sierpnia 2001, 12:23

Dzisiaj Maxtor poinformował o opracowaniu specyfikacji Ultra ATA133 dla swoich dysków. Nowy standard zwiększy o około 1/3 przepustowość aktualnych interfejsów w standardzie Ultra ATA100 w które jest wyposażona większość dzisiejszych komputerów.

Recenzja Echelon

Fajek, 1 sierpnia 2001, 11:08

O Echelonie było głośno już jakiś czas temu i to z kilku powodów. Po pierwsze miała to być gra która zademonstruje prawdziwe możliwości rosyjskiej grupy deweloperskiej Buka Entertainment. Po drugie, Echelon miał być nowym spojrzeniem na symulacje futurystycznych pojazdów latających. Ogromne połacie terenu, duży wybór statków i broni, to cechy, które miały za zadanie przyciągnąć graczy.

Rally Trophy – Oficjalna Strona

Solnica, 1 sierpnia 2001, 10:56

JoWood uruchomił oficjalną stronę gry Rally Trophy, wyścigów samochodowych w których dane nam będzie zasiąść za kierownicą jednego z dwunastu nieco starszych samochodów i pościgać się po wielu malowniczych, wykonanych z dużą dbałością o szczegóły trasach.

Far West, czyli kolejny smakowity kąsek dla miłośników dzikiego zachodu

Łosiu, 1 sierpnia 2001, 08:06

Jakoś ostatnio producenci gier przypomnieli sobie o legendarnym dzikim zachodzie, najpierw niedawny hit Desperados: Wanted Dead or Alive podbił serca miłośników kowbojskich przygód, a teraz kolejny tytuł Far West tworzony przez firmy Greenwood Entertainment i Kritzelkratz 3000 ma aspiracje powtórzyć ten wyczyn.

„Remote Assault” i „Divided Ground: Middle East Conflict 1948-1973” w zachodnich sklepach

Łosiu, 1 sierpnia 2001, 07:15

W dniu dzisiejszym dwie konkurencyjne firmy specjalizujące się w promowaniu gier strategicznych Shrapnel Games oraz TalonSoft ogłosiły, iż ich najnowsze tytuły „Remote Assault” i „Divided Ground: Middle East Conflict 1948-1973” trafiły do sprzedaży detalicznej.

Railroad Tycoon 2 Platinum Edition

Fajek, 1 sierpnia 2001, 00:25

Jeśli już przy „pociągach” jesteśmy. Gathering of Developers poinformował, że wyda reedycję hitu sprzed kilku lat w wersji Platinum. Mowa oczywiście o grze Railroad Tycoon II.

Kolejna symulacja „ciuchci”

Fajek, 1 sierpnia 2001, 00:15

Wydawać by się mogło, że kolej żelazna ma już lata świetności za sobą. I pewnie tak faktycznie jest choć nadal jest to jeden z najpopularniejszych i najtańszych środków transportu. Jednakże właśnie teraz swój złoty „wiek” przeżywają symulacje, potocznie mówiąc, „pociągów”.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (01/08/01)

Fajek, 1 sierpnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatnich kilku dni.