Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 sierpnia 2001

Nowości na światowych serwisach (20/08/01)

Sznur, 20 sierpnia 2001, 18:47

Adrenaline Vault ma do zaoferowania zapowiedź strategii ekonomicznej Trade Empires, zespołu Frog City Software, w której będziemy mogli spełnić swoje marzenia „od pucybuta do milionera”.

Nowe gry na polskich półkach sklepowych

Solnica, 20 sierpnia 2001, 16:57

Może to wpływ trwających jeszcze żniw, a może jedynie zbieg okoliczności, nie wiem :-), nie zmienia to jednak faktu, iż na półki sklepowe w naszym kraju trafiły dziś aż trzy nowe gry i na dodatek wszystkie w pełni zlokalizowane.

Zapowiedź The Watchmaker

Fajek, 20 sierpnia 2001, 16:27

The Watchmaker to niekonwencjonalna gra przygodowa włoskiego producenta Trecision, oparta o trójwymiarowe środowisko graficzne i przyjazny interfejs użytkownika. Gracz wciela się w postać prywatnego detektywa Darryla Boone, który razem z atrakcyjną panią mecenas, Victorią Conroy, musi odszukać i zneutralizować tajemnicze urządzenie, mogące doprowadzić do zagłady całego świata. Mimo iż wiadomo, że znajduje się ono w austriackim zamku, musimy się spieszyć gdyż na wypełnienie misji mamy niespełna piętnaście godzin.

Lara Croft: Tomb Raider – czyli jak zaoszczędzić 15 złociszy (18 w weekendy :-)

Solnica, 20 sierpnia 2001, 16:03

Po wielu miesiącach oczekiwań Lara Croft zawitała wreszcie na dużym ekranie. Okazało się wtedy, że kinowa wersja przygód nieustraszonej pani archeolog nie spełnia pokładanych w niej nadziei i jest delikatnie mówiąc filmem przeciętnym. Przekonał się o tym (ale na jego nieszczęście dopiero po wizycie w kinie) autor materiału, który zamieściliśmy dzisiaj w dziale Publicystyka.

No to sobie poczekamy... na Matrixa 2

Fajek, 20 sierpnia 2001, 15:24

Matrix – kultowy film, przełom w kinematografii, nowa jakość, religia... Takie teksty można było usłyszeć (nadal można) gdy film trafił na ekrany kin. Tym bardziej oczekujemy na jego kontynuację, która, i tu padnie bardzo nieprzyjemne słowo, „miała” ukazać się latem 2002 roku.

ABIT z GeForce 3

Fajek, 20 sierpnia 2001, 14:48

Lepiej późno niż wcale. Takie słowa pasują idealnie do firmy ABIT. Firma ta wprowadza nowe produkty z opóźnieniem względem całej reszty branży IT. Tak też jest w przypadku karty graficznej opartej na układzie GeForce 3.

Internauci kontratakują

Sznur, 20 sierpnia 2001, 13:52

Wszyscy doskonale wiemy, że ceny połączeń internetowych w Polsce są jednymi z najdroższych na świecie i raczej nie widać szansy na ich szybki spadek. Wychodząc z założenia, że to sami internauci powinni zacząć działać na rzecz taniego Internetu, dwóch zapaleńców otworzyło serwis NaszRuch.pl.

Homeworld 2 wstrzymany?

Fajek, 20 sierpnia 2001, 12:05

Dziś się trochę załamałem. Pojawiły się plotki, jakoby Relic Entertainment a ściślej mówiąc Sierra wstrzymała projekt pod nazwą Homeworld 2!

Opowieść GRY-OnLine

Fajek, 20 sierpnia 2001, 10:08

Swojego czasu pewni stali bywalcy naszego forum dyskusyjnego wpadli na pomysł stworzenia opowieści. Każdy z nich dopisywał coś od siebie, dzięki czemu powstała wspaniała historia.

Nowa gra firmy Similis - C.O.N.S.E.A.L.

Łosiu, 20 sierpnia 2001, 08:28

Firma Similis pracująca obecnie nad futurystycznymi wyścigami Beam Breakers ujawniła, że od połowy 2000 roku pracuje też nad przygodową grą akcji C.O.N.S.E.A.L.

Demo DuelField na wrześniowym ECTS

Łosiu, 20 sierpnia 2001, 07:32

Jak poinformował nas przedstawiciel firmy Sismoplay, pani Celine Varenne, na wrześniowych londyńskich targach ECTS firma ta przedstawi pierwsze grywalne demo swojej najnowszej produkcji - DuelField.