Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 sierpnia 2001

Arcanum wcześniej! - PlayIt uaktualnia swój plan wydawniczy

Sznur, 22 sierpnia 2001, 19:24

Polski dystrybutor PlayIt uaktualnił dzisiaj swój plan wydawniczy, przyspieszając premiery kilku tytułów. Szczególnie cieszy nas, że Arcanum: Przypowieść o Maszynie i Magyi pojawi się w kraju już 17 września, a nie jak wcześniej planowano na początku października.

Zapraszamy do chatowania na Gry-OnLine!!!

Sznur, 22 sierpnia 2001, 16:21

Na Gry-OnLine pojawił się dzisiaj upragniony przez wielu chat, na który serdecznie zapraszamy. Możecie w nim swobodnie wyrażać swoje myśli i opinie rozmawiając na żywo z innymi użytkownikami naszego serwisu i nie tylko.

Patch do Arcanum już w przyszłym tygodniu

Sznur, 22 sierpnia 2001, 15:50

Zaledwie co Arcanum: Of Steamworks & Magick Obscura trafiło na sklepowe półki, a producent gry Torika Games, postanowił w przyszłym tygodniu wypuścić pierwszego patcha. Jak doskonale wiemy, prace nad grą zakończyły się kilka miesięcy wcześniej, a pozostały czas przeznaczono na przygotowanie wersji obcojęzycznych.

Plugawy uwiąd ..., a może Mordercze Muminki ...

Solnica, 22 sierpnia 2001, 13:00

Zapraszam do zapoznania się z dwoma nowymi tekstami (o bardzo intrygujących tytułach), które zamieściliśmy dzisiaj w znajdującym się na naszych stronach dziale Hyde Park.

ASUS pod nowe Pentium 4

Fajek, 22 sierpnia 2001, 12:58

Zaczynają pojawiać się płyty główne pod nowe procesory Pentium 4. Tak płytę właśnie wprowadza ASUS a jej oznaczenie to P4T-E.

Nagrody rozlosowane!

Michał Bobrowski, 22 sierpnia 2001, 12:47

Dzisiaj zostały rozlosowane nagrody w zorganizowanym wspólnie z firmą Techland konkursie Sonic R. Przypomnijmy, że na zwycięzców czekało 20 egzemplarzy tej ciekawej gry. Szczęście uśmiechnęło się do...

Kiedy demo Max Payne?

Fajek, 22 sierpnia 2001, 11:24

Na zachodzie gra ukazała się kilka tygodni temu. W kraju pojawi się tuż po rozpoczęciu roku szkolnego. Tymczasem zapowiadanego dema jak nie było tak nie ma.

Recenzja The Sting!

Fajek, 22 sierpnia 2001, 10:44

Wielu z nas ma pewne skłonności do robienia czegoś co jest zabronione lub bycia kimś kto nie wzbudza ogólnej sympatii. Oczywiście w grach. Dlaczego tak lubimy wcielać się w czarne charaktery? Co powoduje, że naszym ulubionym zajęciem jest kradzież samochodów czy hmm... nazwijmy to eliminacja „bogu ducha winnego” przeciwnika? Może dlatego, że w zwykłym życiu prawdopodobnie nigdy czegoś takiego nie zrobimy, nic nie ukradniemy, nikogo nie zabijemy ani nie porwiemy. No to teraz macie okazję spróbować „zakazanego owocu”. Przedstawiamy Wam – The Sting!

Diablo 2 - nowy patch, nowe problemy

Solnica, 22 sierpnia 2001, 09:48

Blizzard wypuścił najnowszy, oznaczony numerem 1.09 patch do Diablo 2 i dodatku do niego – Lord of Destruction, którego zadaniem było wyeliminowanie kilku błędów. Okazało się jednak, iż jego zainstalowanie na serwerach battle.net spowodowało „małe” zamieszanie - istniejące postacie zresetowane zostały do pierwszego poziomu doświadczenia !!!

Konkurs z Action Plusem...

Michał Bobrowski, 22 sierpnia 2001, 09:13

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym wspólnie z prawdziwym potentatem na rynku polskiej prasy komputerowej – wydawnictwem Future Network Poland. Tym razem nasz konkurs związany jest z kolejnym, obok „flagowego” CD-Action czasopismem skierowanym do graczy komputerowych - Action Plus, które całkiem niedawno zostało poddane „gruntownej reformie”.

Matchbox Emergency Patrol - czyli coś dla fanów małych i fajnych samochodów

Łosiu, 22 sierpnia 2001, 08:27

Kto z nas w dzieciństwie nie szalał na punkcie pięknych małych samochodzików firmy Matchbox, wówczas do nabycia jedynie w sklepach Pewexu. To były czasy, w sumie to obecnie jest podobnie, rzesze małych chłopców chodzą i namawiają swoich rodziców do kupienia kolejnego super-autka. Jednak mimo wszystko czasy się zmieniają i teraz dzięki firmie THQ oraz grze Matchbox Emergency Patrol, która właśnie pędzi na półki sklepowe wszyscy zainteresowani mogą bawić swymi ulubionymi samochodami również na ekranie komputera.

Arcanum w zachodnich sklepach

Łosiu, 22 sierpnia 2001, 08:18

Na to wydarzenie czekało tysiące miłośników gier z gatunku cRPG, a w szczególności fanów niezapomnianej serii Fallout. Firma Sierra poinformowała, że Arcanum wędruje właśnie do zachodnich sklepów i niedługo wszyscy chętni będą mogli zakupić ten tytuł.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (22/08/01)

Fajek, 22 sierpnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.