Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 sierpnia 2001

Max Payne trafi na konsole Xbox i Playstation 2

Sznur, 4 sierpnia 2001, 11:40

Take 2 Interactive oficjalnie zapowiedział wydanie swej najnowszej gry Max Payne na konsole Xbox i Playstation 2. Gra, oryginalnie stworzona na PC przez Remedy Entertainment, zostanie adaptowana na Xboxa przez austriacki zespół Neo Software, zaś na Playstation 2 przez kanadyjski oddział Rockstar Games. Wersja na Xbox-a powinna być gotowa jesienią, czyli mniej więcej w okresie premiery konsoli Microsoftu.

Activision kupił prawa do gier na podstawie filmu Minority Report

Sznur, 4 sierpnia 2001, 10:14

Firma Activision zakupiła prawa do produkcji gier na podstawie najnowszego filmu Stevena Spielberga – „Minority Report”. Umowa podpisana z wytwórniami Fox Interactive i DreamWorks Pictures daje Activision możliwość wydawania i dystrybucji gier na platformę PC oraz wszystkie konsole.

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (04/08/01)

Sznur, 4 sierpnia 2001, 09:45

Na zachodnich serwisach uzbierało się całkiem sporo interesujących zapowiedzi, z których wyróżnić warto chociażby materiały o dwóch tytułach LucasArts: Star Wars: Starfighter i Jedi Outcast: Jedi Knight II czy o rosyjskim RTS Etherlords.

ATI wkracza na nowy rynek

Fajek, 4 sierpnia 2001, 00:15

Czyżby ATI pozazdrościło nVidii przyszłych sukcesów jakie niewątpliwie będzie święcił układ nForce? Można dojść do takich wniosków dowiadując się, że ATI w czwartym kwartale tego roku ma zamiar zademonstrować układ logiczny o kodowej nazwie A3, obsługujący procesory Athlon oraz Pentium III (w zależności od wersji).

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (04/08/01)

Fajek, 4 sierpnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.