Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 sierpnia 2001

CDV Software zapowiada Blitzkrieg i Cossacks: Art of War

Sznur, 27 sierpnia 2001, 18:13

Prężnie ostatnio działający niemiecki producent i wydawca CDV Software, licząc na podobny sukces rynkowy jakim stał się udziałem Sudden Strike i Cossacks, zapowiedział wydanie dwóch kolejnych tytułów z gatunku strategii czasu rzeczywistego.

Nowe mapy na serwerach Counter Strike

Fajek, 27 sierpnia 2001, 17:51

Dziś na naszych serwerach do Counter Strike’a pojawiły się 3 nowe mapy. Wszystkie jak zwykle do pobrania z naszego działu Pliki.

Sheep, Dog'n Wolf - Demo

Solnica, 27 sierpnia 2001, 16:22

Któż z nas nie oglądał kreskówek z wytwórni Warner Bros o strusiu pędziwiatrze, próbującym na niego zapolować (zawsze nieskutecznie) kojocie Ralfie, psie Sam’ie i kaczorze Daffy’im? Teraz za sprawą zespołu Black Sheep i ich gry Sheep, Dog 'n Wolf przygody tych kreskówkowych bohaterów przeniesione zostały na ekrany naszych domowych komputerów.

Ostatnie tchnienie Dynamix'a - "Map Pack" do Tribes 2

Fajek, 27 sierpnia 2001, 14:49

Dynamix padł, to wiemy. Jednak dla wszystkich fanów gry Tribes 2 wydał on ostatnie tchnienie w postaci „map packa” do tejże gry.

Wielka letnia wyprzedaż w APN Promise

Sznur, 27 sierpnia 2001, 13:01

U Polskiego dystrybutora Microsoftu, firmy APN Promise, trwa wielka letnia wyprzedaż, wśród której, oprócz wielu ciekawych programów użytkowych można znaleźć kilka drogich dotychczas gier w znacznie atrakcyjniejszych cenach.

Czyżby godny następca „Red Barona II”?

Michał Bobrowski, 27 sierpnia 2001, 11:48

Wielu miłośników symulacji lotniczych darzy olbrzymim sentymentem te produkty, które pozwalały przenieść się w czasu barona von Richthofena. Niestety, nie licząc nie wydanego w Polsce Combat Aces, w ostatnim czasie panowała prawdziwa posucha na symulatory maszyn z okresu I Wojny Światowej . Ale być może pojawiło się przysłowiowe „światełko w tunelu”...

Zapowiedź Starmageddon

Fajek, 27 sierpnia 2001, 10:33

Homeworld meets Red Alert 2 – oto w jaki sposób można najprościej wytłumaczyć jaką grą jest Starmageddon – najnowsza gra Adriana Chmielarza – szef projektu w firmie Lemon Interactive. Ta gra to połączenie najwspanialszych cech Homeworld’a z prostotą obsługi Red Alert’a 2. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej o tej grze zapraszam do przeczytania zapowiedzi zamieszczonej na stronach naszego serwisu.

Promocja w Timsofcie

Łosiu, 27 sierpnia 2001, 10:32

Wszystkich z was, którzy obecnie rozglądają się po sklepach i zastanawiają w jaką gierkę by sobie popykać informuję, że w internetowym sklepie wysyłkowym Timsoft trwa promocja najnowszej gry przygodowej firmy LK Avalon „Schizm”, a ponadto kilka innych produktów ma bardzo atrakcyjne ceny.

Koniec czasopisma .net?

Fajek, 27 sierpnia 2001, 09:22

Firma Silver Shark, wydawca m.in. takich tytułów jak CD-ACTION czy PC Format zawiesiła wydawanie Magazynu Uzytkownikow Internetu .net. Ostatnim numerem był numer lipcowo-sierpniowy.