Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 sierpnia 2001

New World Order - Counter Strike "killer"?

Fajek, 25 sierpnia 2001, 13:10

Prób zrzucenia Counter-Strike’a piedestału najlepszych gier zespołowych było już kilka. Tactical Ops, Strike Force, Urban Terror (choć według niektórych niektóre z tych gier/modów są znacznie lepsze od CS’a) – żaden z tych tytułów nie pokonał Counter Strike’a w popularności, która to decyduje o sukcesie.

Windows XP ukończony!

Fajek, 25 sierpnia 2001, 12:28

No i doczekaliśmy się. Najbardziej rewolucyjny produkt od czasów Windows 95 został ukończony. Czy faktycznie będzie to taki przełom? Tak twierdzi pan Gates, a jak będzie, okaże się 25 października, kiedy to premierę będzie miał nowy system operacyjny Microsoftu – Windows XP.

CDV odkrywa karty...

Michał Bobrowski, 25 sierpnia 2001, 11:35

CDV Software Entertainment opublikowało listę tytułów, które zaprezentuje podczas tegorocznych ECTS. Lista przedstawia się następująco...

Nowa oprawa "Civilization Call to Power II''...

Michał Bobrowski, 25 sierpnia 2001, 11:30

Już w najbliższych dniach do sprzedaży powinna trafić specjalna edycja gry ,,Civilization Call to Power II''. Za cenę 79 zł otrzymamy ozdobne pudełko zawierające obok gry obszerną polską instrukcję, plakat z opisem jednostek i drzewem technologii oraz podkładkę pod myszkę.

Te Muminki nie są "mordercze"...

Michał Bobrowski, 25 sierpnia 2001, 11:22

Parę dni temu w naszym dziale Hyde Park zamieściliśmy artykuł o ciekawie brzmiącym tytule „Mordercze Muminki – czyli perwersyjne Myśli Puchatka”. Tym razem jednak bohaterowie tej informacji są prawdziwymi bohaterami popularnych wśród najmłodszych książek Tove Janssona. Już wkrótce za sprawą firmy CD Projekt zostanie wydana seria gier edukacyjnych z Muminkami w roli głównej.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (25/08/01)

Fajek, 25 sierpnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.