Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 sierpnia 2001

Funcom koncentruje się na grach online na PC

Solnica, 6 sierpnia 2001, 15:56

Funcom poinformował, iż rezygnuje z tworzenia gier na platformę Xbox i zamierza skupić się na wydawaniu tytułów z gatunku massive multiplayer online na komputery PC i dodatkowo gier na telefony komórkowe (te drugie chyba dlatego że Funcom to firma skandynawska, a jak wiadomo ten rejon Europy to królestwo np. Nokii, Ericssona, itp. :-)

Radek Pazura jako Max Payne - tym razem oficjalnie

Fajek, 6 sierpnia 2001, 15:24

Polski dystrybutor gier firma Play-It poinformowała, że głosów głównemu bohaterowi w grze Max Payne udzieli Radosław Pazura.

Hitman powraca...

Fajek, 6 sierpnia 2001, 14:19

Hitman: Codename 47 okazał się dużym sukcesem. Czy ze względu na fabułę i interesujący temat w nim poruszony, czy też ze względu na oryginalną kompilację kilku gatunków w jeden, trudno powiedzieć. Jedno jest pewne – Hitman okazał się ogromnym sukcesem, dlatego nie powinien dziwić fakt, że Eidos, wydawca tego tytułu, zdecydował się na stworzenie i wydanie sequela.

Dungeon Siege na horyzoncie

Gorim, 6 sierpnia 2001, 13:41

Tytuł, na który powinni ostrzyć sobie zęby wszyscy prawdziwi fani RPG, zbliża się wielkimi krokami. To najważniejsza konkluzja wynikająca z wywiadu jaki przeprowadził GAMESPY z Chrisem Taylorem, człowiekiem odpowiedzialnym za Dungeon Siege.

Piracka płyta zniszczy Ci głośniki!

Fajek, 6 sierpnia 2001, 13:11

Jeden z oddziałów Sony Music Entertainment testuje najnowszy system zabezpieczenia antypirackiego dla formatu CD-AUDIO. Na czym ma polegać ów zabezpieczenie? Ano jeśli będziemy korzystać z nielegalnej kopii jakiejś płyty z muzyką, system zabezpieczający może spowodować uszkodzenie a nawet rozerwanie głośników.

Prace nad Return to Castele Wolfenstein podzielone

Sznur, 6 sierpnia 2001, 13:08

Prawdopodobnie ze względu na palące terminy, prace nad Return to Castle Wolfenstain, sequela klasycznej już gry akcji FPS firmy id Software, podzielone zostaną między dwóch developerów.

MegaDuel - pojedynki w Baldur's Gate II

Sznur, 6 sierpnia 2001, 12:54

Wszyscy doskonale wiemy jak doskonałą rozrywkę zapewnia Baldur’s Gate II w trybie single player. Niestety rozgrywka wieloosobowa nie jest już tak wspaniała, posiadając wiele ograniczeń i właściwie brak możliwości rywalizacji między graczami. Sytuację tą postanowił zmienić amatorski zespół zapaleńców tworząc dodatek zwany MegaDuel.

Rayman Arena

Fajek, 6 sierpnia 2001, 12:09

Chyba każdy z nas zetknął się w ten czy inny sposób z grą Rayman. Kolorowa, zabawna, wciągająca nie tylko dzieci ale i dorosłych. Tymczasem firma Ubi Soft przygotowuje wersję gry dla kilku graczy pod tytułem Rayman Arena.

Recenzja Anarchy Online

Fajek, 6 sierpnia 2001, 10:16

Anarchy Online. Jeśli ten tytuł Wam nic nie mówi to niedobrze. Powinien, gdyż gra Anarchy Online jest największym przełomem w dziedzinie gier „online’owych” od czasu sławnej Ultimy Online.

Poradnik do Majesty: Sovereign of Ardania

Solnica, 6 sierpnia 2001, 10:16

Opublikowaliśmy dzisiaj kolejny poradnik, tym razem przeznaczony dla osób mających kłopoty z grą Majesty: Sovereign of Ardania.

Prace polonizacyjne Arcanum ruszyły z kopyta

Łosiu, 6 sierpnia 2001, 09:27

Wielbiciele Fallout’a, Baldur's Gate’a oraz innych cRPG-ów słuchajcie!!. Na podstawie informacji uzyskanych od firmy Play It obwieszczam wszem i wobec że ruszyły prace polonizacyjne Arcanum, gry przy której na długie miesiące zapomnicie o rzeczywistości.

Tom Clancy's Ghost Recon dokładnie pierwszego grudnia

Łosiu, 6 sierpnia 2001, 07:53

Na stronie gry Tom Clancy's Ghost Recon, tzn. kolejnej zapowiadanej przez Red Storm Entertainment części z cyklu taktycznych gier akcji promowanych nazwiskiem Clancy’s podana została oficjalna data jej wydania, nastąpi to dokładnie pierwszego grudnia 2001 roku.