Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 sierpnia 2001

Darkfall nowy MMOCRPG z Razorwax

Soulcatcher, 12 sierpnia 2001, 16:29

Norweski developer gier firma Razorwax oznajmiła oficjalnie o rozpoczęciu prac nad nowym tytułem z gatunku MMOCRPG pod nazwą Darkfall

Tribes 2 nie umrze!

Soulcatcher, 12 sierpnia 2001, 04:08

Wiceprezes Vivendi Universal Games spadkobiercy po firmie Dynamix twórcy Tribes 2 zapewnia iż gra ta będzie otrzymywała stałe wsparcie techniczne i cały czas jest oczkiem w głowie Sierry.

Dungeon Siege – zaginiona perła

Soulcatcher, 12 sierpnia 2001, 03:43

Wiem, wiem co powiecie zapowiada się po wakacjach tak wiele arcyciekawych gier, a ten nam tu z jakimś Dungeon Siege zaczyna wyskakiwać. A może jednak warto przyjrzeć się bliżej tej mieszance cRPG i strategii.

WebCam – nowe medium w Internecie

Soulcatcher, 12 sierpnia 2001, 02:36

No może nie całkiem nowe, ale bardzo ostatnio modne. Podglądanie innych za pomocą kamer podpiętych do Internetu staje się pasją dla wielu ludzi znudzonych dużą ilością panoszących się na stronach tekstów. Wychodzimy naprzeciw promowanej ostatnio w mediach idei kamer internetowych i przedstawiamy pierwsze z serii ulubionych przez nas Internetowych okienek na świat.

Jeżeli dalej nie wierzycie że GOD padło to popatrzcie na to ...

Soulcatcher, 12 sierpnia 2001, 02:10

Naprawdę ciężko było mi uwierzyć iż firma Gathering of Developers odpowiedzialna za gry klasy Max Payne, Tropico czy też wiecznie niedokończonego Duke Nukem Forever może w szczycie swojej chwały ulec likwidacji lecz wszystko wskazuje na fakt iż jednak tak się właśnie stało.

Demo, ludzie, connection lost i przeprosiny

Soulcatcher, 12 sierpnia 2001, 01:25

Nietrudno było zapewne zauważyć problemy jakie mieliście ostatnimi czasy próbując połączyć się z naszym site, teraz gdy to co złe za nami czas na wyjaśnienia i przeprosiny. A było to tak ...