Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 sierpnia 2001

Nowy zawodnik w grze

Gorim, 7 sierpnia 2001, 18:12

Wygląda na to, iż nasz rodzimy rynek powoli staje się opłacalny dla legalnych wydawców. Dowodem na to może być pojawienie się MANTY - nowego dystrybutora gier komputerowych, mającego w zapowiedziach większe ambicje niż kolejne tanie „cośtam”-GRY

Ostatnie testy Battle Realms już wkrótce

Sznur, 7 sierpnia 2001, 16:50

Liquid Entertainment przygotowuje się do fazy beta testów swego najnowszego dzieła Battle Realms. Według producenta ostateczne testy ruszą „tak szybko jak to tylko możliwe”, a będą miały służyć uporaniu się z kilkoma błędami synchronizacji, ponoć trudnymi do wyśledzenia. Jest to ostatni problem wstrzymujący grę przed oddaniem do tłoczenia.

Specjalny engine 3D do gier massive multiplayer online

Sznur, 7 sierpnia 2001, 13:01

Kalifornijska firma Zona opracowała engine 3D przeznaczony specjalnie do serwerów gier sieciowych, zwany Terazona, umożliwiający rozgrywkę ponad 32 tys. graczy jednocześnie. Dotychczasowe silniki 3D gier massive multiplayer online (Everquest, Asheron’s Call) z trudem radziły sobie z 6 tys. graczy na serwerze.

eXtra Gra 4/01 w sprzedaży, zapowiedź kolejnego numeru

Solnica, 7 sierpnia 2001, 12:03

Do sprzedaży trafił kolejny, zawierający pełną polską wersję Traffic Giant Gold numer eXtra Gry. Ujawniony został również tytuł gry która znajdzie się w następnym wydaniu.

Wojna cenowa trwa – "bombowa" obniżka cen Intel’a

Solnica, 7 sierpnia 2001, 11:31

Z informacja podanych przez serwis finansowy CBS Market Watch wynika, iż Intel planuje przeprowadzić pod koniec tego miesiąca (26 sierpnia) prawdziwą „rewolucję cenową” obniżając ceny swoich high-end’owych procesorów nawet o 50%!!!.

The War Engine - nowy tytuł ze Shrapnel Games

Łosiu, 7 sierpnia 2001, 11:18

Firma Shrapnel Games zapowiedziała, iż wyda najnowsze dzieło zespołu Boku Strategy Games – The War Engine, specjalny zestaw przeznaczony do tworzenia gier wojennych.

Zapowiedź Myth III: The Wolf Age

Solnica, 7 sierpnia 2001, 10:35

Czy Myth III: The Wolf Age odniesie podobny sukces jak poprzednie części serii? Aby się o tym przekonać musimy jeszcze trochę poczekać, jeżeli jednak jego twórcy spełnią wszystkie złożone do tej pory obietnice to z pewnością tak będzie. A co obiecują? Dowiecie się tego z lektury zapowiedzi którą umieściliśmy dzisiaj na naszych stronach.

Black and White - czas na "piłkę kopaną"

Solnica, 7 sierpnia 2001, 09:34

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Lionhead wypuścił kolejny dodatek do Black and White, tym razem pozwalający na uprzyjemnianie wolnego czasu naszych wieśniaków grą w piłkę nożną.

Beta testy Etherlords

Solnica, 7 sierpnia 2001, 09:10

Fishtank Interactive rozpoczął otwarte beta testy swojej nowej strategii turowej wykorzystującej grafikę 3D czyli Etherlords.

Star Wars: Episode 2 nazwany

Solnica, 7 sierpnia 2001, 08:55

New Hope, The Empire Strikes Back, Return of the Jedi, no i oczywiście wyprodukowany w 1999 The Phantom Menace (Mroczne Widmo), to kolejne podtytuły filmów z serii Star Wars. Od wczoraj znany jest już również tytuł kolejnej części sagi – znanej do tej pory jedynie jako SW: Episode II.

Bezpłatne beta-testy Warbirds III

Łosiu, 7 sierpnia 2001, 08:29

Firma iEntertainment Network poinformowała, że w rozpoczęły się bezpłatne, otwarte beta-testy sieciowego symulatora lotniczego - Warbirds III i będą trwały przez cały sierpień.

Amerykańska wersja Parkan: Iron Strategy ukończona

Łosiu, 7 sierpnia 2001, 08:10

Jak poinformował rosyjski producent Nikita Ltd, ukończono już prace nad amerykańską i niemiecką wersją futurystycznej strategii Parkan: Iron Strategy i już wkrótce firma przedstawi kolejnym graczom owoc swoich blisko czteroletnich wysiłków.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (07/08/01)

Fajek, 7 sierpnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.