Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 sierpnia 2001

Więcej szczegółów o Sid Meier's Civilization III

Sznur, 19 sierpnia 2001, 11:20

Dzięki uprzejmości firmy CD Projekt, polskiego dystrybutora trzeciej części kultowej serii Sida Meiera Civilization, możemy podać kilka szczegółowych informacji dotyczących nowych rozwiązań w tej zapowiadającej się przełomowo grze strategicznej.

Oficjalna strona Real War

Sznur, 19 sierpnia 2001, 09:44

Rival Interactive otworzył nową oficjalną stronę swojej strategii czasu rzeczywistego Real War, na której znaleźć można wiele informacji o dostępnych w grze jednostkach oraz budynkach. Gra ma realistycznie oddawać nowoczesne pole działań wojennych, na którym spotkamy wiele z obecnie stosowanego sprzętu wojskowego.

Nowości na światowych serwisach (19/08/01)

Sznur, 19 sierpnia 2001, 09:04

Serwis GameSpot opublikował zapowiedź najnowszej symulacji firmy Maxis – SimsVille, która ma być połączeniem idei z SimCity i The Sims. W grze będziemy wiec nie tylko budować i zarządzać miastem, ale również kierować poczynaniami jego mieszkańców.

Atriarch – aktualizacja oficjalnej strony

Solnica, 19 sierpnia 2001, 02:23

Po okresie ciszy pojawiły się kolejne informacje na temat będącej obecnie w fazie produkcji, należącej do gatunku MMOcRPG gry Atriarch. Uaktualniona została oficjalna strona poświęcona temu tytułowi.

Halo tylko na Xbox’a ?

Solnica, 19 sierpnia 2001, 01:22

Temat platform sprzętowych na jakich pojawi się bądź też nie gra Halo był już wałkowany kilkukrotnie. Ostatnio powrócił on ponownie a to za sprawą jednego z projektów pudełka gry który trafił do rąk ludzi z PC.IGN, a dokładniej widniejącego na nim napisu „Only On Xbox”.