Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 sierpnia 2001

Angielskojęzyczna strona firmy Lemon Interactive

Sznur, 16 sierpnia 2001, 18:47

Od wczoraj działa angielskojęzyczna strona polskiego dystrybutora Lemon Interactive, na której znalazły się informacje o kilku grach. Jak pamiętamy Lemon Interactive to nowa reinkarnacja firmy CODA, który przejął większość wydawanych przez nią tytułów.

Nowości na światowych serwisach (16/08/01)

Sznur, 16 sierpnia 2001, 18:14

Na serwisie GameSpy pojawiła się zapowiedź Battle Realms. nowego RTS-a zespołu Liquid Entertainment. Ponieważ prace nad grą już praktycznie finiszują, możemy zapoznać się z rzetelnymi o niej informacjami.

Tooncar Beta Test

Solnica, 16 sierpnia 2001, 15:30

Nie, ja nie chcę o tym pisać to dla dzieci ... takie były pierwsze reakcje, gdy okazało się, iż ktoś z nas musi przetestować grę, która ma zostać wkrótce wydana przez TopWare - Tooncar. Jakże się wtedy myliliśmy ...

Filmowe nagrody dla zwycięzców

Rafii, 16 sierpnia 2001, 15:16

Dzisiaj zakończył się konkurs „Knight's Tale”. Przypomnijmy iż główną nagrodą był plecak turystyczny z niespodziankami w środku, oprócz tego sześć zestawów w skład których wchodzą: film na kasecie VHS Matrix lub 13 piętro lub Blade Runner, następnie filmowy T-shirt oraz grający breloczek Knight’s Tale.

Recenzja Traffic Giant Gold

Fajek, 16 sierpnia 2001, 14:02

Traffic Giant to kolejna gra z serii Giant, nawiązująca do znanego tytułu Industry Giant. Trafic Giant oferuje unikalną możliwość zarządzania systemem publicznego transportu między różnymi miastami. Publiczny transport osobowy jest kluczowym problemem, z którym często nie mogą uporać się nawet profesjonaliści. Zła komunikacja powoduje duże straty w gospodarce spowodowane spóźnieniami ludzi do pracy, czy na ważne wydarzenia kulturalne i sportowe.

Konkurs "Kozacy: Europejskie Boje" zakończony

Rafii, 16 sierpnia 2001, 11:48

Dzisiaj zakończył się konkurs „Kozacy: Europejskie Boje”. Przypomnijmy iż do wygrania było 15 egzemplarzy polskiego wydania KOZACY. Jest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w XVI-XVIII wiecznych realiach, która umożliwi Wam wzięcie udziału w wielkich historycznych bitwach z tego okresu.

Loki Software – kolejna firma poszła „do piachu”

Fajek, 16 sierpnia 2001, 11:43

Niedawno Dynamix i GOD Games zakończyło swoje istnienie, teraz przyszła kolej na następne firmy. Loki Files, firma zajmująca się konwersją gier dla systemu Linux ogłosiła bankructwo.

Oficjalna strona GTA 3

Fajek, 16 sierpnia 2001, 10:56

Gra Grand Theft Auto swoją kontrowersyjnością zdobyła sobie ogromną popularność. Wiele osób twierdziło i nadal twierdzi, że jest to tytuł, który niesie ze sobą jedynie negatywne wartości. Dla tych osób niewątpliwie złą wiadomością jest fakt, że już niebawem na rynku pojawi się kolejna część GTA tym razem z numerkiem 3.

Red Faction Multiplayer Demo

Solnica, 16 sierpnia 2001, 10:12

Violition udostępnił kolejne demo swojej najnowszej gry będącej obecnie w fazie produkcji – Red Faction, tym razem przeznaczone jest ono wyłącznie dla trybu multiplayer.

Zapowiedź Heroes of Might and Magic IV

Fajek, 16 sierpnia 2001, 10:00

Ilość fanów jaką zdobyła sobie seria Heroes of Might and Magic jest zdumiewająca. Ale czemu się tu dziwić skoro całość jest wyśmienita pod względem grywalności i w zasadzie nie ma żadnej konkurencji.

Nowe premiery z Lemon Interactive

Łosiu, 16 sierpnia 2001, 08:53

Nasz rodzimy dystrybutor, firma Lemon Interactive poinformowała, że już w przyszły czwartek, 23 sierpnia do sprzedaży trafią dwie długo oczekiwane gry: Apostołowie: Święte Ziemie oraz Necronomicon: Świt Ciemności.

Conquest: Frontier Wars leci do sklepów

Łosiu, 16 sierpnia 2001, 07:43

Firma Ubi Soft poinformowała, że Conquest: Frontier Wars po długiej, krętej i pełnej nieoczekiwanych wybojów drodze rozpoczął swą podróż do zachodnich sklepów i już niedługo znajdzie się w sprzedaży detalicznej.