Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 sierpnia 2001

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (14/08/01)

Sznur, 14 sierpnia 2001, 15:46

W Przeglądzie Prasy zamieściliśmy gorące informacje o najnowszym, wrześniowym numerze miesięcznika CD Action. Jak zwykle spodziewajcie się dołączonych 3 CD, oraz bardzo wiele profesjonalnych materiałów o grach i nie tylko...

GeForce 3 "killer"?

Fajek, 14 sierpnia 2001, 14:42

Dziś ATI zaanonsowało nowy układ z rodziny RADEON. Początkowo sukcesor Radeona nosił kodową nazwę R200. Dziś już wiadomo, że układ nazywa się Radeon 8500.

Czas na Detonatory 4

Fajek, 14 sierpnia 2001, 12:50

Czy chcesz przyspieszyć swoją kartę graficzną od 5-30% bez jej wymiany ani podkręcania? Tak? W takim razie czas na Detonatory 4, które dadzą wam nieco więcej niż wspomniane przyspieszenie.

Lokalizacja The Watchmaker

Fajek, 14 sierpnia 2001, 11:56

The Watchmaker to niekonwencjonalna gra przygodowa włoskiego producenta Trecision, oparta o trójwymiarowe środowisko graficzne i przyjazny interfejs użytkownika. Gracz wciela się w postać prywatnego detektywa Darryla Boone, który razem z atrakcyjną panią mecenas, Victorią Conroy, musi odszukać i zneutralizować tajemnicze urządzenie, mogące doprowadzić do zagłady całego świata. Mimo iż wiadomo, że znajduje się ono w austriackim zamku, musimy się spieszyć gdyż na wypełnienie misji mamy niespełna piętnaście godzin.

Poradnik do Thief II: The Metal Age

Solnica, 14 sierpnia 2001, 11:19

Pozostając w “złodziejskich klimatach” (nieco wcześniej pisałem o polskiej premierze gry The Sting) zamieściliśmy dzisiaj kolejny materiał dotyczący gry w której dana nam została możliwość wcielenia się w rolę złodzieja – poradnik do tytułu może nieco starszego ale przez wielu uznawanego wręcz za kultowy - Thief II: The Metal Age.

QuakeCon - podsumowanie

Fajek, 14 sierpnia 2001, 10:33

Konferencja QuakeCon w Mesquite Convention Center w Teksasie dobiegła końca. Informacje na temat nowych gier podaliśmy już jakiś czas temu. Teraz kolej na małe, końcowe podsumowanie.

Polska premiera The Sting: Kariera Gangstera

Solnica, 14 sierpnia 2001, 10:05

Marzy wam się kariera złodzieja (oczywiście nie takiego prawdziwego a jedynie wirtualnego) ?. Jeżeli tak to wystarczą jedynie małe zakupy. Od dzisiaj na półkach polskich sklepów znajdziecie wydaną na naszym rynku przez CD Projekt grę The Sting: Kariera Gangstera – to właśnie za jej sprawą wasze marzenia zostaną urzeczywistnione.

Recenzja Disciples: Sacred Lands

Fajek, 14 sierpnia 2001, 09:33

Disciples: Sacred Lands jest grą osadzoną w świecie fantasty sposobem rozgrywki bardzo zbliżoną do serii Heroes of Might & Magic. Jej fabułą jest odwieczny konflikt pomiędzy czterema rasami zamieszkującymi stare Imperium. Od nas zależy, czy opowiemy się np. po stronie górskich klanów czy też wspomożemy hordy nieumarłych.

Throne of Darkness – Demo

Solnica, 14 sierpnia 2001, 09:23

Czy Throne of Darkness zdobędzie miano “Diablo killera”? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie pozostawiam jak na razie wam samym zwłaszcza, iż za prawą dema gry, które właśnie ukazało się na sieci, możecie na własne oczy przekonać się co udało się stworzyć ludziom z Click Entertainment.

Dynamix is dead – oficjalnie

Łosiu, 14 sierpnia 2001, 08:50

Z przykrością informuję, że potwierdziły się wcześniejsze nieoficjalnie wiadomości dotyczące zamknięcia firmy Dynamix. Pan Alex Rodberg dyrektor firmy Sierra oficjalnie je potwierdził – Dynamix stał się historią.

Survivor: The Interactive Game, czyli Ekspedycja w naszym domu

Łosiu, 14 sierpnia 2001, 08:50

Firma Infogrames Entertainment przedstawiła garść szczegółów dotyczących swej najnowszej gry „Survivor: The Interactive Game” pomysłem bazującej na znanych programach telewizyjnych, typu nadawanej w telewizji TVN „Ekspedycji”.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (14/08/01)

Fajek, 14 sierpnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.