Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 sierpnia 2001

Nowości na światowych serwisach (13/08/01)

Sznur, 13 sierpnia 2001, 19:55

GamesDomain zamieścił zapowiedź jednej z najbardziej oczekiwanych gier cRPG tego roku - Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor, sequela pierwszej gry komputerowej rozgrywającej się w świecie Forgotten Realms. Autor zastanawia m.in. się dlaczego SSI nie może zaimplementować w całości reguł obowiązujących w Dungeons & Dragons 3rd Edition.

Operation Flashpoint - jednak nie CD Projekt

Fajek, 13 sierpnia 2001, 16:42

Gra Operation Flashpoint: Cold War Crisis nie zostanie wydana przez CD Projekt – poinformował przedstawiciel firmy. Na zmianę wydawcy zdecydował się zachodni wydawca, firma Codemasters. Ta z kolei uczyniła to na prośbę producenta, którym jest Bohemia Interactive Studio.

Ancient Evil - nowy cRPG do ściągnięcia z Internetu

Sznur, 13 sierpnia 2001, 16:37

Australijski niezależny producent Silver Lightning ukończył prace nad ciekawą grą cRPG, zatytułowaną Ancient Evil: The Curse of the Snake Cult. Gra wydana została w formacie Softwrap i dostępna wyłącznie w Internecie. Dzięki temu możemy ściągnąć całą grę, pograć w demo i ewentualnie odblokować pełną wersję przez Internet lub telefonicznie.

CD Projekt wyda Heroes of Might and Magic IV

Fajek, 13 sierpnia 2001, 16:06

Jak poinformowała firma CD Projekt, właśnie ona wyda na naszym rodzimym rynku kolejną część sagi ze stajni 3DO. A mowa oczywiście o Heroes of Might and Magic 4.

Tekken na GBA

Fajek, 13 sierpnia 2001, 14:01

Tekken jak dotąd był domeną jedynie konsol spod znaku Sony. Jednak już niebawem się to zmieni i kultowa „bijatyka” wyląduje na kolejnej konsoli. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż ową konsolą będzie Game Boy Advanced!

Wymagania gier - czyli nieustanny wyścig zbrojeń

Łosiu, 13 sierpnia 2001, 12:38

Nie da się ukryć, że być graczem nie jest łatwo, te zarwane noce, niewyspanie, zaległości z pracy i nauce – ach to życie. Ale nawet to nie jest tak dokuczliwe jak nieustannie za słaby sprzęt, wyścig zbrojeń, nowe procki, pamięć i inne podzespoły, a komu jest najgorzej – naszemu portfelowi. Wszystkich spłukanych i zbulwersowanych tym faktem zapraszam do zapoznania się z artykułem opublikowanym na serwisie 3DactionPlanet pt. „PC Game System Requirements: Alienating Gamers”.

Prace lokalizacyjne nad Arcanum

Fajek, 13 sierpnia 2001, 12:13

A teraz dobra wiadomość dla tych którzy z niecierpliwością czekają na hit jakim zapewne okaże się Arcanum. Prace polonizacyjne gry przekroczyły półmetek!

CD Projekt polskim dystrybutorem The Wiggles

Łosiu, 13 sierpnia 2001, 11:55

Nasz rodzimy dystrybutor CD Projekt poinformował, że na mocy umowy podpisanej z firmą Innonics wyda w Polsce interesująco zapowiadającą się grę – The Wiggles

Sound Blaster Audigy we wrześniu

Fajek, 13 sierpnia 2001, 10:48

Już w wrześniu na rynek ma trafić nowa karta ze stajni Creative’a pod nazwą Sound Blaster Audigy. Będzie to następca wysłużonego już Live’a.

Zapowiedź Age of Mythology

Fajek, 13 sierpnia 2001, 10:19

Age of Mythology to kolejna strategia czasu rzeczywistego Ensemble Studios, twórców bestsellerowej serii Age of Empires. Gra, której projekt pierwotnie ukrywano pod kryptonimem RTS III, posiada całkowicie trójwymiarowy engine graficzny z bardzo dopracowaną oprawą graficzną.