Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 sierpnia 2001

Might & Magic IV z CD Projektu

Sznur, 10 sierpnia 2001, 18:06

Po podpisaniu umowy z 3DO Company, CD Projekt uzyskał prawa do dystrybucji gier tej firmy na terenie Polski. Wiąże się to głównie ze sztandarową serią 3DO, rozgrywającą się w fantastycznym świecie Might & Magic, która dotychczas wydawana była przez IM Group.

Recenzja Baldur's Gate II: Tron Bhaala

Fajek, 10 sierpnia 2001, 13:35

Na dodatek do Baldur’s Gate II czekało bardzo wielu graczy. Dla jednych była to kontynuacja wspaniałego Baldur’s Gate II, dla innych nadzieja po lekkim zawodzie, który sprawiła gra podstawowa (BG 2). Co niesie ze sobą Tron Bhaala?

Krucjata GodGames dobiegła końca

Sznur, 10 sierpnia 2001, 13:33

Okazuje się, że sukces nie zawsze doprowadza do rozwoju firmy. Tak niestety stało się ze znanym wydawcą Gathering of Developers (GodGames), który mimo kasowego sukcesu Max Payne, zostało zmuszone do zamknięcia swojej siedziby w Teksasie.

Oficjalna strona Rainbox Six Rouge Spear: Black Thorn

Solnica, 10 sierpnia 2001, 12:47

Red Storm uruchomił oficjalną stronę poświęconą grze Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn.

Deadly Dozen – nowa gra z Infogrames

Solnica, 10 sierpnia 2001, 12:15

A może „Parszywa dwunastka”? Przynajmniej takie było moje pierwsze skojarzenie gdy przeczytałem o nowej, osadzonej w realiach II Wojny Światowej grze nad którą pracują obecnie ludzie z Infogrames.

Dynamix zamknięty!

Fajek, 10 sierpnia 2001, 11:49

Jedna z najbardziej znanych i ceniony firm na rynku gier komputerowych, twórca m.in. takich hitów jak Red Baron 3D Tribes,Tribes 2, firma Dynamix została zamknięta.

Demo Red Faction - super-hit z PS2!!!

Fajek, 10 sierpnia 2001, 09:44

Red Faction, mega-hit z konsoli Sony Playstation 2 już niedługo na PC! Tymczasem proponujemy wam demo tej rewelacyjnej gry.

Recenzja Necronomicon: Świt Ciemności

Fajek, 10 sierpnia 2001, 09:32

Jakie przerażające tajemnice skrywa w sobie “Necronomicon”? Czy masz tyle odwagi, by wkroczyć w świat umarłych i je odkryć? Czy zdołasz stawić czoła złu? Jeśli jesteś pewien, że twoje nerwy są mocne jak postronki a serce nie pęknie ze strachu, zapraszam do podróży w nieznane. Ale nie gwarantuję, że z niej wrócisz...

Oficjalna strona Civilization III

Łosiu, 10 sierpnia 2001, 08:41

Cierpliwie czekaliśmy, czekaliśmy i czekaliśmy, no i w końcu się doczekaliśmy. Firmy Infogrames oraz Firaxis uruchomiły oficjalną stronę internetową trzeciej nadchodzącej części sławnej Civlization.

Dodatek do Air Command 3.0 w sprzedaży

Łosiu, 10 sierpnia 2001, 08:34

Zastanawialiście się kiedykolwiek jak ciężka i stresująca jest praca kontrolerów lotu? Jak to jest siedzieć w pomieszczeniu pełnym migoczących ekranów i kierować setkami samolotów, z których każdy ma na pokładzie żywych ludzi? Tak, jest to jeden z najbardziej ekstremalnych i wymagających zawodów na ziemi, a możecie się sami o tym przekonać grając w produkt firmy Shrapnel Games - Air Command 3.0. Jeżeli jednak wam to nie wystarcza i czujecie pewien niedosyt to sięgnijcie po właśnie wydany dodatek do niego - Air Command 3.0 Airport Expansion Pack.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (10/08/01)

Fajek, 10 sierpnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.