Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl sierpień 2001

Demo Ił-2 Sturmovik już dostępne!

Michał Bobrowski, 23 sierpnia 2001, 10:41

Miłośników gier symulacyjnych serdecznie zapraszam do pobrania wersji demonstracyjnej długo oczekiwanej gry Il-2 Sturmovik, które już znajduje się w naszym dziale Pliki.

Gladius Online - MMO w starożytnym Rzymie

Łosiu, 26 sierpnia 2001, 00:01

Stosunkowo mało znany angielski producent, firma RedBedlam poinformowała, iż rozpoczęła prace nad grą z gatunku cRPG przeznaczoną do rozgrywki w trybie massive multiplayer online - Gladius Online.

Summoner – Poradnik

Solnica, 17 sierpnia 2001, 16:50

Czy Joseph – główny bohater Summonera gotowy jest na wypełnienie swojego przeznaczenia i odnalezienie starożytnych pierścieni mocy? To zależy już tylko od Was. Aby jednak ułatwić Wam nieco wykonanie tego niełatwego zadania zamieściliśmy dzisiaj na naszych stronach kolejny poradnik.

Poradnik do Thief II: The Metal Age

Solnica, 14 sierpnia 2001, 11:19

Pozostając w “złodziejskich klimatach” (nieco wcześniej pisałem o polskiej premierze gry The Sting) zamieściliśmy dzisiaj kolejny materiał dotyczący gry w której dana nam została możliwość wcielenia się w rolę złodzieja – poradnik do tytułu może nieco starszego ale przez wielu uznawanego wręcz za kultowy - Thief II: The Metal Age.

Recenzja Traffic Giant Gold

Fajek, 16 sierpnia 2001, 14:02

Traffic Giant to kolejna gra z serii Giant, nawiązująca do znanego tytułu Industry Giant. Trafic Giant oferuje unikalną możliwość zarządzania systemem publicznego transportu między różnymi miastami. Publiczny transport osobowy jest kluczowym problemem, z którym często nie mogą uporać się nawet profesjonaliści. Zła komunikacja powoduje duże straty w gospodarce spowodowane spóźnieniami ludzi do pracy, czy na ważne wydarzenia kulturalne i sportowe.

Baśń o Dziadku Mrozie, Iwanie i Nastce - Demo

Solnica, 31 sierpnia 2001, 18:39

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma rzekami... Tak rozpoczyna się większość bajek dla dzieci, tak również mogłaby rozpoczynać się gra której grywalne demo (niestety na razie w angielskiej wersji językowej) znajdziecie w naszym dziale Pliki.

Railroad Tycoon 2 Platinum Edition

Fajek, 1 sierpnia 2001, 00:25

Jeśli już przy „pociągach” jesteśmy. Gathering of Developers poinformował, że wyda reedycję hitu sprzed kilku lat w wersji Platinum. Mowa oczywiście o grze Railroad Tycoon II.

Starsze gry w nowych cenach

Fajek, 1 sierpnia 2001, 16:06

Od dziś możemy kupić kilka znanych gier, które jakiś czas temu pojawiły się na rynku. Różnica polega na tym, że są one dostępne w nowej, niższej cenie.

Operacja Flashpoint już we wrześniu

Fajek, 30 sierpnia 2001, 13:47

Operacja Flashpoint – oto polski tytuł gry ze stajni Bohemia Interactive Studios, która to firma jest członkiem, podobnie jak i IM Group, grupy CENEGA N.V.

Severance: Blade of Darkness - Poradnik

Solnica, 31 sierpnia 2001, 17:49

Zapraszam do kolejnego, bardzo obszernego materiału, który znalazł się dzisiaj na naszych stronach. Tym razem mamy coś dla osób lubiących krwawe i efektowne walki, gdyż jest to poradnik do Severance: Blade of Darkness.

Oficjalna strona F1 2001

Fajek, 23 sierpnia 2001, 12:11

Kolejna cześć serii F1 ze stajni Elaectronic Arts nadchodzi wielkimi krokami. Co nowego przyniesie nam nowe wersja wyścigów Formuły 1?

Traffic Giant Gold w sprzedaży

Fajek, 8 sierpnia 2001, 11:32

Wczoraj do sprzedaży trafiła gra Traffic Giant Gold, której wydawcą jest firma CD PROJEKT. Gra została wydana w programie eXtra Gry.

Revert na manuala bez combosa - czyli zapowiedź Tony Hawk's Pro Skater 3

Fajek, 2 sierpnia 2001, 13:30

Tony Hawk’s Pro Skater 2 to gra która zdobyła ogromną popularność. Grali i grają w nią wszyscy, począwszy od 9-latków a na panach w starszym wieku kończąc. Dlaczego tak się dzieje? Może po prostu jest świetna? Dokładnie.

Diablo 2 - nowy patch, nowe problemy

Solnica, 22 sierpnia 2001, 09:48

Blizzard wypuścił najnowszy, oznaczony numerem 1.09 patch do Diablo 2 i dodatku do niego – Lord of Destruction, którego zadaniem było wyeliminowanie kilku błędów. Okazało się jednak, iż jego zainstalowanie na serwerach battle.net spowodowało „małe” zamieszanie - istniejące postacie zresetowane zostały do pierwszego poziomu doświadczenia !!!

Poradnik do Majesty: Sovereign of Ardania

Solnica, 6 sierpnia 2001, 10:16

Opublikowaliśmy dzisiaj kolejny poradnik, tym razem przeznaczony dla osób mających kłopoty z grą Majesty: Sovereign of Ardania.

Recenzja Necronomicon: Świt Ciemności

Fajek, 10 sierpnia 2001, 09:32

Jakie przerażające tajemnice skrywa w sobie “Necronomicon”? Czy masz tyle odwagi, by wkroczyć w świat umarłych i je odkryć? Czy zdołasz stawić czoła złu? Jeśli jesteś pewien, że twoje nerwy są mocne jak postronki a serce nie pęknie ze strachu, zapraszam do podróży w nieznane. Ale nie gwarantuję, że z niej wrócisz...

Szczegóły fabuły single player w Neverwinter Nights

Sznur, 8 sierpnia 2001, 14:15

BioWare ujawnił szczegóły o tym czego możemy się spodziewać po rozgrywce single player w jednej z najbardziej obecnie oczekiwanych gier cRPG - Newerwinter Nights. Fabuła gry podzielona będzie na dwadzieścia scenariuszy rozgrywających się w świecie Advanced Dungeons & Dragons Forgotten Realms, a umiejscowionych w rejonie dwóch miast: Neverwinter i Luskan.

Wieczorne nowości w dziale Pliki

Solnica, 3 sierpnia 2001, 22:11

Zapraszam do naszego działu Pliki, gdzie znajdziecie jeszcze cieplutkie dema dwóch gierek: ZAX: The Alien Hunter i From Dusk Till Dawn oraz film z najnowszej odsłony piłki nożnej z EA czyli FIFA 2002.

Half-Life 2 w 2002 roku

Fajek, 23 sierpnia 2001, 16:23

To chyba będzie dobra wiadomość. Tak sądzę. Co powiecie na kontynuację jednej z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych w historii, która ma ukazać się już w przyszłym roku? Tak, Half-Life 2. Kiedy? Rok 2002.

Konkurs "Kozacy: Europejskie Boje" zakończony

Rafii, 16 sierpnia 2001, 11:48

Dzisiaj zakończył się konkurs „Kozacy: Europejskie Boje”. Przypomnijmy iż do wygrania było 15 egzemplarzy polskiego wydania KOZACY. Jest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w XVI-XVIII wiecznych realiach, która umożliwi Wam wzięcie udziału w wielkich historycznych bitwach z tego okresu.