Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl lipiec 2001

Poradnik do Diablo 2: Pan Zniszczenia – część I

Solnica, 12 lipca 2001, 13:15

Zamieściliśmy dzisiaj pierwszą część poradnika do najnowszego, wydanego pod koniec czerwca oficjalnego dodatku do Diablo 2.

Poradnik do Project I.G.I

Sznur, 20 lipca 2001, 15:16

„Kątem oka dojrzał błysk światła i błyskawicznie padł na ziemię kryjąc się w cieniu ciężarówki. Miał nadzieję, że snajper kryjący się na wieży w północno zachodniej części bazy nie zdążył go zidentyfikować i zaalarmować pozostałych żołnierzy patrolujących obszar. Wszak maskujący ubiór oddziałów SAS nie do końca upodabniał go do otoczenia. Ostrożnie wychylił się aby sprawdzić czy teren nadal jest bezpieczny i przeczołgał w stronę baraków(...)".

Romantyczne randki w The Sims: Hot Date

Sznur, 30 lipca 2001, 18:20

Electronic Arts zapowiedział wydanie kolejnego dodatku do przebojowej gry The Sims o nazwie Hot Date, co w wolnym tłumaczeniu oznacza randkę. Dodatek przysporzy Simom całkowicie nowych doświadczeń związanych ze stosunkami męsko-damskimi. Pojawią się nowe twarze, zainteresowania, romantyczne obiekty oraz całkowicie nowy obszar działania - Starówka wypełniona restauracjami, sklepami i parkami.

Poczuj się jak szeregowiec Ryan

Solnica, 19 lipca 2001, 09:04

Większość z Was oglądała zapewne wyświetlany w kinach już jakiś czas temu (inni być może na kasetach video, DVD, etc.) film wojenny Stevena Spielberg’a „Szeregowiec Ryan”. Zapewne pamiętacie też otwierający desant w Normandii. Za sprawą Medal of Honor: Allied Assault dane nam będzie chociażby w małym stopniu poczuć na własnej skórze „co tam się działo”.

Soldier of Fortune: Platinum Edition w przygotowaniu

Sznur, 30 lipca 2001, 17:31

Raven Software, pracujące obecnie nad Soldier of Fortune II, postanowiło odświeżyć nieco pierwowzór tej niezwykle swego czasu popularnej gry akcji FPS i wydać ją w wersji Platinum Edition.

Super Klasyka po 9,90 zł...

Michał Bobrowski, 20 lipca 2001, 09:09

W sprzedaży ponownie pojawiła się seria Super Klasyka, która obecnie „firmuje” Lemon Interactive (o tej firmie informowaliśmy już wczoraj...). Tym razem jej cena została ustalona na bardzo korzystnym poziomie – 9,90 zł za sztukę.

Konkurs Jednodniowy - Tropico

Michał Bobrowski, 6 lipca 2001, 08:52

Po dłuższej przerwie wznawiamy zwyczaj organizowania szybkich, jednodniowych konkursów, w których po udzieleniu odpowiedzi na tylko jedno pytanie, jeden z was ma szansę stać się właścicielem atrakcyjnej gry. Tym razem jest to wydana przez firmę Play It znakomita gra strategiczno-ekonomiczna Tropico. Zapraszamy!

Poradnik do Desperados: Wanted Dead or Alive

Solnica, 9 lipca 2001, 13:48

Kolejny materiał znalazł swoje miejsce na naszych stronach, tym razem jest to poradnik poświęcony grze Desperados: Wanted Dead or Alive.

Terminator - gra oparta na kultowym filmie

Fajek, 6 lipca 2001, 10:28

Prawdopodobnie już niedługo na ekrany naszych monitorów trafi kilka gier opartych lub też związanych z tematyką obu części filmu pod tytułem Terminator.

Poradnik do Evil Islands: Klątwa Zagubionej Duszy

Sznur, 11 lipca 2001, 14:08

„W ruinach dawno opuszczonej świątyni nagły podmuch wiatru zdmuchnął grubą warstwę kurzu, powietrze wkoło zgęstniało i rozbłysło od elektrycznych wyładowań spowodowanych pradawną magią. Na wiekowej, spękanej posadzce zaczęła kształtować się niewyraźna ludzka postać, której zaciśnięte pale kurczowo ściskały rękojeść rytualnego sztyletu z wygrawerowanymi na ostrzu tajemniczymi znakami, których znaczenie dawno już przepadło w otchłani czasu. Wyczerpany człowiek podniósł się z widocznym wysiłkiem, nie wiedząc kim jest ani w jakie rejony Przeklętych Wysp zaprowadziła go starożytna moc zaklęcia.”

Co znajdziemy w "Lara Pack"?

Michał Bobrowski, 25 lipca 2001, 09:21

Firma IM Group poinformowała, że dniu polskiej premiery filmu Tomb Raider (10 sierpnia) w sprzedaży pojawi się również specjalny „Lara Pack” zawierający 4 kolejne części przygód pięknej pani archeolog.

Co nowego w sklepie Timsoft

Michał Bobrowski, 30 lipca 2001, 16:11

Pomimo środka okresu wakacyjnego ruch w internetowym sklepie Timsoft nie maleje! Jakie nowości proponuje nasz Partner Internetowy?

Wojenne Symulatory Lotnicze, gatunkiem niszowym?

Soulcatcher, 22 lipca 2001, 15:07

Wszystko wskazuje na to iż gatunek gier, wojskowe symulatory lotu powoli znika z półek sklepowych, nie do końca jasne są powody takiej sytuacji, ale fakt pozostaje faktem.

Prace nad Jagged Alliance 3 i Wizardry 9 wstrzymane

Łosiu, 21 lipca 2001, 10:03

Fanów serii Jagged Alliance oraz Wizardry zasmuci pewnie wiadomość, którą właśnie podała kanadyjska firma Sirtech. Mianowicie prace nad Jagged Alliance 3 oraz Wizardry 9 zostały wstrzymanie - ponoć tylko czasowo.

Statystyki serwerów Counter-Strike

Fajek, 2 lipca 2001, 11:40

W związku z tym, iż serwery GRY-OnLine do gry Counter-Strike stały się bardzo popularne, strony ze statystykami rozrosły się do sporych rozmiarów co mogło powodować kłopoty z ich przeglądaniem przez posiadaczy modemów.

Aktualizacja poradnika do Diablo 2: Pan Zniszczenia

Solnica, 27 lipca 2001, 13:14

Zaktualizowaliśmy znajdujący się na naszych stronach poradnik do gry Diablo 2: Pan Zniszczenia, dodane zostały materiały dotyczące Zabójczyni.

Poradnik do Soldier of Fortune

Solnica, 23 lipca 2001, 12:28

Zamieściliśmy dzisiaj na naszych stronach kolejny poradnik, tym razem znajdziecie w nim garść cennych uwag i wskazówek dotyczących nieco starszej pozycji – Soldier of Fortune.

Taktyczna gra akcji Codename: Outbreak

Sznur, 5 lipca 2001, 18:24

Virgin Interactive będzie wydawcą kolejnej taktycznej gry akcji zatytułowanej Codename: Outbreak. Nad grą pracuje zespół GCS Game World, znany z ciekawego RTS-a Cossacks: European War.

Poradnik dla Głupków ... z Kosmosu

Solnica, 23 lipca 2001, 13:01

Nie, nie mam zamiaru nikogo tu obrażać a jedynie poinformować Was o zamieszczeniu na naszych stronach kolejnego poradnika, tym razem do wydanej nie tak dawno przez firmę LEM gry przygodowej „Głupki z Kosmosu”.

Poradnik do Clive Barker's Undying

Solnica, 25 lipca 2001, 13:56

Uzbrojony w tajemną wiedzę o czarnej magii oraz sześć różnych broni Patrick Galloway musi odkryć przekleństwo rodziny Covenantów i pokonać Przeklętego Króla Umarłych. Jak to zwykle bywa w grach komputerowych to właśnie Wy musicie mu w tym pomóc, my z kolei postaramy się pomóc Wam :-)