Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 11 lipca 2001, 14:08

autor: Tomasz "Sznur" Pyzioł

Poradnik do Evil Islands: Klątwa Zagubionej Duszy

„W ruinach dawno opuszczonej świątyni nagły podmuch wiatru zdmuchnął grubą warstwę kurzu, powietrze wkoło zgęstniało i rozbłysło od elektrycznych wyładowań spowodowanych pradawną magią. Na wiekowej, spękanej posadzce zaczęła kształtować się niewyraźna ludzka postać, której zaciśnięte pale kurczowo ściskały rękojeść rytualnego sztyletu z wygrawerowanymi na ostrzu tajemniczymi znakami, których znaczenie dawno już przepadło w otchłani czasu. Wyczerpany człowiek podniósł się z widocznym wysiłkiem, nie wiedząc kim jest ani w jakie rejony Przeklętych Wysp zaprowadziła go starożytna moc zaklęcia.”

„W ruinach dawno opuszczonej świątyni nagły podmuch wiatru zdmuchnął grubą warstwę kurzu, powietrze wkoło zgęstniało i rozbłysło od elektrycznych wyładowań spowodowanych pradawną magią. Na wiekowej, spękanej posadzce zaczęła kształtować się niewyraźna ludzka postać, której zaciśnięte pale kurczowo ściskały rękojeść rytualnego sztyletu z wygrawerowanymi na ostrzu tajemniczymi znakami, których znaczenie dawno już przepadło w otchłani czasu. Wyczerpany człowiek podniósł się z widocznym wysiłkiem, nie wiedząc kim jest i w jakie rejony Przeklętych Wysp zaprowadziła go starożytna moc zaklęcia.”

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie rozwiązali tajemnicy Zaka i dalej grają lub dopiero zamierzają spróbować swoich sił w niepowtarzalnej grze cRPG Evil Islands: Klątwa Zagubionej Duszy, przygotowaliśmy poradnik do gry zawierający pełny opis przejścia wraz z uwagami oraz wszystkimi najciekawszymi przedmiotami, broniami i zbrojami. Wciel się w postać Zaka, który rozpoczyna życie od nowa, musząc odnaleźć swoje przeznaczenie i prawdziwą miłość. W drodze przez nieznane krainy napotykamy przyjaźń i zdradę, fascynację i odrazę, przerażające monstra, księżniczki i żebraków oraz całe zastępy przedziwnych stworzeń.