Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 lipca 2001

Rozpoczynają się beta testy Magic & Mayhem: The Art of Magic

Sznur, 16 lipca 2001, 19:01

Rozpoczynają się beta testy sequela strategicznej gry Magic & Mayhem: The Art of Magic, nad którą, jak pamiętamy, pracę rozpoczął zespół Charybdis, a kończy Click Entertainment. Wygląda jednak na to, że wszystko dobrze się skończy, gdyż z dniem dzisiejszym wydawca gry, Bethesda Softworks, rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń na betatesterów, niestety wyłącznie z obszaru USA.

Powstaje gra na postawie thrillera s-f "The Thing"

Sznur, 16 lipca 2001, 18:25

Pojawiły się pierwsze informacje na temat kolejnej gry, której pomysł opary został o świat filmu. Tym razem wykorzystano motywy ze znanego thrillera science fiction „The Thing”, przeboju z początku lat osiemdziesiątych w reżyserii Johna Carpenterra („Ucieczka z Nowego Yorku”, „Wielka Draka w chińskiej dzielnicy”), gdzie w roli głównej doskonale sprawdził się młody Kurt Russel.

Zapowiedź The Sting!

Solnica, 16 lipca 2001, 14:25

Wieki temu kinowym hitem i zdobywcą siedmiu Oscarów była komedia „Żądło” z Robertem Redfordem w roli młodego ambitnego oszusta i Paulem Newmanem w roli weterana szwindli. Jej akcja rozgrywała się w latach trzydziestych, a bohaterowie próbowali w niezwykle misterny sposób zemścić się na bandycie, który zamordował ich kolegę. Do tego przeboju nawiązuje nowa przygodówka Neo i JoWood.

Afganistan bez Internetu

Fajek, 16 lipca 2001, 11:33

Władze Afganistanu mają zamiar odciąć dostęp do Internetu dla swoich obywateli aby powstrzymać napływ „niemoralnych” informacji zalewających ich kraj.

Co nowego w DirectX 9?

Fajek, 16 lipca 2001, 10:59

Pojawiają się informacje o tym co zaoferuje nam nadchodzący DirectX 9. Wiadomo iż będzie on wykorzystywał wszystkie nowe technologie zaimplementowane w układ GeForce 3 i Radeon 2.

Czy jesteś cierpliwy?

Michał Bobrowski, 16 lipca 2001, 10:22

Od chwili powstania znakomitego symulatora lotu Combat Flight Simulator 2 wiadomo było, że miłośnicy tego gatunku bardzo szybko zaczną tworzyć rozmaite dodatki. Mimo, że od jego premiery upłynął już spory kawał czasu zapał i wyobraźnia wirtualnych pilotów zdają się nie mieć granic. Niejednokrotnie jednak osoby, które chciałyby zapoznać się z nowymi dodatkami muszą uzbroić się w cierpliwość. Dobrym przykładem na to jest np. kampania "Norway 1942".

W.A.T.E.R - nowa gra z Arithmetic Studios

Fajek, 16 lipca 2001, 09:36

Firma Arithmetic Studios poinformowała, że pracuje aktualnie nad grą pod tytułem W.A.T.E.R.

Wakacyjny konkurs z CD-Action

Michał Bobrowski, 16 lipca 2001, 09:10

Czy wiesz, że sierpniowy numer czasopisma CD Action ukaże się w dwóch wersjach? Do pierwszej wersji dołączone będą aż 3 CD, natomiast druga, ekskluzywna wersja zawiera, obok CD z pełną wersją gry Grand Theft Auto wypełniony aż po same brzegi DVD! Ale... nie musisz biec do kiosku aby go kupić! Wystarczy, że...

Max Payne - oficjalnie Gold

Łosiu, 16 lipca 2001, 07:15

Jakby to powiedzieć – „No i nareszcie” oczekiwana niemal od wieków super produkcja z gatunku gier akcji - Max Payne - oficjalnie doczekała się statusu „Gold”.