Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 lipca 2001

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (11/07/01)

Sznur, 11 lipca 2001, 18:30

Wreszcie na zachodnich serwisach obrodziło w liczne zapowiedzi, dotyczące ciekawych tytułów. Znajdziemy informacje o takich oczekiwanych grach jak strategie Disciples II, Age of Mythology, Heroes of Might & Magic IV, Etherlords czy Combat Mission 2, oraz niezwykle interesującej pozycji Neverwinter Nights. Recenzenci zajęli się kilkoma mniej istotnymi tytułami, biorąc jednak na widelec świeżego Anachronoxa oraz dodatki do hitów BG II i Diablo II.

Czy jesteście prawdziwymi maniakami gier?

Solnica, 11 lipca 2001, 16:22

Myślicie że siedząc dniami i nocami przed komputerem, jedząc i pijąc jedynie to co można zamówić z dowozem do domu i grając w tą jedyną grę jesteście jej maniakami. Z pewnością tak, ale jak w takim razie nazwać osobę która była w stanie zapłacić ponad 1000$ za wirtualny łuk dla swojej postaci (również wirtualnej).

Gran Turismo 3: A-spec w amerykańskich sklepach

Fajek, 11 lipca 2001, 14:58

Dziś w USA pojawiła się w sprzedaży gra, która dla niejednego gracza jest już religią. Mowa o najbardziej niesamowitych wyścigach Gran Turismo 3: A-spec na konsole Sony Playstation 2.

Poradnik do Evil Islands: Klątwa Zagubionej Duszy

Sznur, 11 lipca 2001, 14:08

„W ruinach dawno opuszczonej świątyni nagły podmuch wiatru zdmuchnął grubą warstwę kurzu, powietrze wkoło zgęstniało i rozbłysło od elektrycznych wyładowań spowodowanych pradawną magią. Na wiekowej, spękanej posadzce zaczęła kształtować się niewyraźna ludzka postać, której zaciśnięte pale kurczowo ściskały rękojeść rytualnego sztyletu z wygrawerowanymi na ostrzu tajemniczymi znakami, których znaczenie dawno już przepadło w otchłani czasu. Wyczerpany człowiek podniósł się z widocznym wysiłkiem, nie wiedząc kim jest ani w jakie rejony Przeklętych Wysp zaprowadziła go starożytna moc zaklęcia.”

ION Storm jest już historią

Fajek, 11 lipca 2001, 13:23

Po wielu spekulacjach, domniemaniach i przypuszczeniach pojawiła się informacja, że odział ION Storm Dallas został zamknięty.

Dawno, dawno, temu za siedmioma górami, za siedmioma lasami ...

Solnica, 11 lipca 2001, 12:49

... a tak naprawdę to tu i teraz możecie zapoznać się z kolejnym ciekawym materiałem w którym jego autor postara się przedstawić widzianą własnymi oczami (tak więc proszę nie liczyć na obiektywizm :-) historię komputerowych gier przygodowych.

Kolejny film od Square Pictures

Fajek, 11 lipca 2001, 12:00

Premiera filmu Final Fantasy: The Spirits Within ma mieć miejsce już za kilka dni (w USA), tymczasem dowiadujemy się, że producent, firma Square Pictures pracuje aktualnie nad filmem mającym z FF: TSW wiele wspólnego.

Quake 4?

Fajek, 11 lipca 2001, 10:54

W sieci pojawiły się spekulacje na temat gry jaką zaprezentuje id Software na nadchodzącym Quakecon. Według niektórych ludzi związanych z firmą Carmacka może być to ... Quake 4!

Supercar Street Challenge już niebawem

Fajek, 11 lipca 2001, 10:15

Wszyscy fani gier, których tematem przewodnim są samochody nie mieli ostatnio powodów do zadowolenia. Powód: brak gier samochodowych na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy.

Patch do Black & White wydany!!!

Łosiu, 11 lipca 2001, 07:51

Ku uciesze wszystkich graczy zafascynowanych grą Black & White, od dawna oczekiwany i wielokrotnie opóźniany patch nareszcie został wydany.

Empire of the Ants w sklepach

Łosiu, 11 lipca 2001, 07:28

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy Strategy First strategia czasu rzeczywistego Empire of the Ants trafiła właśnie na półki zachodnich sklepów.