Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 lipca 2001

Szykuje się przełomowy tytuł w serii Worms

Sznur, 23 lipca 2001, 17:35

Team17 szykuje kolejną niespodziankę dla miłośników walk zabawnych robaków, zapowiadając następną część nieśmiertelnej gry zatytułowaną Worms: Blast. Będzie to pierwsza gra z serii, w której nasze wormsy staną się trójwymiarowe, a rozgrywka potoczy się w czasie rzeczywistym.

Powstaje pierwszy świat do Neverwinter Nights

Sznur, 23 lipca 2001, 15:38

Zostało jeszcze pół roku do premiery cRPG Neverwinter Nights, nad którą pracuje zespół BioWare, a serwis Neverwinter Vault już zamierza otworzyć pierwszy świat gry. W Neverwinter Nights, przy pomocy specjalnych narzędzi, każdy z graczy może stworzyć swoją własną fantastyczną krainę i przyłączyć ją do pozostałych systemem portali.

Rally Trophy - nowe screeny

Fajek, 23 lipca 2001, 15:30

Historic Rally Trophy to wyścigi samochodowe w których będziemy mogli zasiąść za kierownicą takich cudeniek jak: Ford Cortina, Fiat 600 Abarth czy Morris Mini Cooper i po ścigać się po malowniczych trasach.

Recenzja Soldier of Fortune

Fajek, 23 lipca 2001, 13:51

Soldier of Fortune to tytuł należący do niesamowicie popularnego gatunku strzelanek z widokiem pierwszoosobowym. Co ją wyróżnia? Masa przemocy, krwi i brutalności. Czy to wszystko? Nie, posiada dużą grywalność no i ..... przemoc, krew i brutalność ...

Poradnik dla Głupków ... z Kosmosu

Solnica, 23 lipca 2001, 13:01

Nie, nie mam zamiaru nikogo tu obrażać a jedynie poinformować Was o zamieszczeniu na naszych stronach kolejnego poradnika, tym razem do wydanej nie tak dawno przez firmę LEM gry przygodowej „Głupki z Kosmosu”.

Z „Ekspedycji” do Maxa Payne'a?

Fajek, 23 lipca 2001, 12:53

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że w nadchodzącym superhicie ze stajni Remedy Entertainment a wydawanym w naszym kraju przez Play-It głosu głównemu bohaterowi Maxowi, użyczy znany aktor Radosław Pazura.

Poradnik do Soldier of Fortune

Solnica, 23 lipca 2001, 12:28

Zamieściliśmy dzisiaj na naszych stronach kolejny poradnik, tym razem znajdziecie w nim garść cennych uwag i wskazówek dotyczących nieco starszej pozycji – Soldier of Fortune.

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (23/07/01)

Michał Bobrowski, 23 lipca 2001, 11:07

Dzisiaj w dziale Przegląd Prasy pojawiła się zapowiedź najnowszego, sierpniowego numeru czasopisma PC Format. W tym numerze głównym tematem będzie „podkręcanie” wydajności naszych pecetów.

Zapowiedź Praetorians

Fajek, 23 lipca 2001, 10:40

Pyro Studios to firma znana z wielkiego hitu jakim okazała się gra Commandos. Wiele osób czeka na drugą część Commandosa, nie wiedząc, że Pyro Studios pracuje równocześnie nad grą pod tytułem Praetorians.

Oficjalna europejska strona Combat Mission: Beyond Overlord

Łosiu, 23 lipca 2001, 08:30

Z niezmierną przyjemnością mogę dzisiaj poinformować o tym, iż niezwykła i innowacyjna gra strategiczna Combat Mission: Beyond Overlord została w końcu dostrzeżona w Europie i doczekała się swojej oficjalnej europejskiej strony internetowej.

Garść szczegółów o „W.A.T.E.R.: Blood Runs Deep”

Łosiu, 23 lipca 2001, 07:57

Firma Arithmetic Studios pracująca aktualnie nad grą pod tytułem W.A.T.E.R.: Blood Runs Deep ujawniła pierwsze konkretne szczegóły dotyczące tej produkcji, jej linię fabularną.