Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 lipca 2001

CD Projekt polonizuje grę akcji ZAX: The Alien Hunter

Sznur, 25 lipca 2001, 17:56

Firma CD Projekt przygotowuje się do wydania w Polsce interesującej gry akcji zatytułowanej ZAX: The Alien Hunter, nad którą pracuje zespół Reflexive Entertainment. W grze zostaniemy prawdziwym żołnierzem Galaktycznego Imperium, który lądując awaryjnie na nieznanej planecie walczy o przetrwanie.

Poradnik do Clive Barker's Undying

Solnica, 25 lipca 2001, 13:56

Uzbrojony w tajemną wiedzę o czarnej magii oraz sześć różnych broni Patrick Galloway musi odkryć przekleństwo rodziny Covenantów i pokonać Przeklętego Króla Umarłych. Jak to zwykle bywa w grach komputerowych to właśnie Wy musicie mu w tym pomóc, my z kolei postaramy się pomóc Wam :-)

XP, Longhorn, Blackcomb...

Fajek, 25 lipca 2001, 12:42

Windows XP będzie niewątpliwie najładniejszym systemem operacyjnym. Czy będzie on również najbardziej przełomowym? Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, szczególnie, że pojawiają się informacje o kolejnym systemie rodem z Microsoftu.

Premiera Xbox 8 listopada

Sznur, 25 lipca 2001, 12:30

Według pionu marketingowego Microsoftu premiera długo oczekiwanej konsoli Xbox odbędzie się 8 listopada. Na początek planowane jest wypuszczenie ok. 600 – 800 tys. sztuk przeznaczonych wyłącznie na rynek amerykański.

Zapowiedź Project Eden

Fajek, 25 lipca 2001, 11:17

Core Design zasłynęło dzięki grze Tomb Rider. Jednak kolejne przygody Lary Croft mogą się już powoli nudzić. Dlatego też twórcy TR postanowili zrobić grę wykorzystującą sprawdzone schematy ale traktującą o czymś zupełnie odmiennym niż Tomb Raider. A mowa o grze Project Eden.

Kolejne nagrody rozlosowane!

Michał Bobrowski, 25 lipca 2001, 11:12

Zakończyliśmy pierwszy konkurs zorganizowany wspólnie z Warner Bros. Poland. Nagrodami w konkursie tematycznie powiązanym z filmem Ewolucja były zestawy: kaseta VHS + oryginalna koszulka z uśmiechniętym logotypem filmu Ewolucja. Szczęście uśmiechnęło się do...

Rozpoczynamy konkurs Knight's Tale

Michał Bobrowski, 25 lipca 2001, 10:43

Czy widziałeś kiedyś średniowieczny turniej rycerski rozgrywany przy dźwiękach "We Will Rock You" zespołu Queen? Jeśli nie – nie przegap najnowszej komedii przygodowej Knight’s Tale, która dzięki Warner Bros. Poland już 7 września zawita na ekrany polskich kin. Aby umilić Wam oczekiwanie na ten film wspólnie z firmą Warner Bros. Poland przygotowaliśmy kolejny konkurs tym razem tematycznie powiązany właśnie z tym filmem.

Następca Janes Combat Net?

Michał Bobrowski, 25 lipca 2001, 10:36

Od czasu zamknięcia najpopularniejszego „symulacyjnego” serwisu matchmaking’owego miłośnicy tego gatunku mieli bardzo utrudnioną możliwość gier wieloosobowych. Być może obecnie sytuacja ulegnie poprawie dzięki nowemu serwisowi Hyperfighter.

Gigantyczny sukces Final Fantasy X

Łosiu, 25 lipca 2001, 10:09

Komu jak komu, ale panom z firmy SquareSoft muszę przyznać, że potrafią robić świetne gry, a jeszcze lepiej zarabiać na nich ogromną ilość mamony. Spytacie czemu, ano po zaledwie czterech dniach sprzedaży Final Fantasy X na PlayStation 2 firma ta może poszczycić się ilością 1,9 miliona sprzedanych egzemplarzy gry w samej tylko Japonii.

Zapowiedź dema Aliens vs Predator 2

Solnica, 25 lipca 2001, 09:50

Co prawda jeszcze nie teraz ale już wkrótce udostępnione zostanie grywalne demo Aliens vs Predator 2. Zajmujący 54MB plik znajdzie swoje miejsce na Cover CD dołączonym do 107 numeru magazynu PC Zone, można go też będzie ściągnąć np. z oficjalnej internetowej strony gry.

TORN wstrzymany?

Fajek, 25 lipca 2001, 09:48

Nie jest to informacja oficjalna i ma status niepotwierdzonej plotki aczkolwiek może być zgodną z prawdą; produkcja gry z gatunku cRPG firmy Black Isle pod tytułem TORN została wstrzymana!

Co znajdziemy w "Lara Pack"?

Michał Bobrowski, 25 lipca 2001, 09:21

Firma IM Group poinformowała, że dniu polskiej premiery filmu Tomb Raider (10 sierpnia) w sprzedaży pojawi się również specjalny „Lara Pack” zawierający 4 kolejne części przygód pięknej pani archeolog.

Pierwszy epizod Majestic

Łosiu, 25 lipca 2001, 07:39

Na łamach oficjalnej strony internetowej niezwykłej i innowacyjnej konspiracyjnej gry Majestic pojawił się jej pierwszy, pilotażowy epizod.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (25/07/01)

Fajek, 25 lipca 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.