Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 lipca 2001

Ewolucja już w kinach!

Solnica, 20 lipca 2001, 19:25

Tym z Was, którzy wzięli już udział w trwającym na naszych stronach konkursie Ewolucji (innym oczywiście też) przypominam, iż właśnie dziś miała miejsce polska premiera tego filmu. Tak więc jeżeli nie macie jeszcze zaplanowanego tego wieczoru lub weekendu – idźcie do kina, a na pewno będziecie się nieźle bawić.

Nowe szczegóły o Deus Ex 2 i Thief 3

Sznur, 20 lipca 2001, 18:58

Oddział ION Storm w Austin podał kilka nowych informacji o swych superprodukcjach: Deus Ex 2 i Thief 3. Mimo iż są one w początkowej fazie tworzenia wszyscy z niecierpliwością oczekują na koleje szczegóły.

Poradnik do Serious Sam

Solnica, 20 lipca 2001, 17:06

Wydawać by się mogło że Serious Sam to zwykła „zręcznościówka” polegająca jedynie na bezsensownym strzelaniu do wszystkiego co się rusza, do której niepotrzebne są jakiekolwiek porady. Jeżeli jednak zaglądniecie do zamieszczonego dziś na naszych stronach poradnika do tej gry, przekonacie się że wcale tak nie jest.

Tron Baala w wersji angielskiej

Fajek, 20 lipca 2001, 16:00

Jeśli jesteś posiadaczem Bladurs Gate 2: Shadows of Amn w wersji angielskiej a chciałbyś zagrać nadchodzący dodatek do tej gry, ta informacja jest dla Ciebie.

Poradnik do Project I.G.I

Sznur, 20 lipca 2001, 15:16

„Kątem oka dojrzał błysk światła i błyskawicznie padł na ziemię kryjąc się w cieniu ciężarówki. Miał nadzieję, że snajper kryjący się na wieży w północno zachodniej części bazy nie zdążył go zidentyfikować i zaalarmować pozostałych żołnierzy patrolujących obszar. Wszak maskujący ubiór oddziałów SAS nie do końca upodabniał go do otoczenia. Ostrożnie wychylił się aby sprawdzić czy teren nadal jest bezpieczny i przeczołgał w stronę baraków(...)".

Problemy techniczne

Fajek, 20 lipca 2001, 14:25

Wczoraj w godzinach popołudniowych rozpoczęliśmy wprowadzanie pewnych usprawnień na naszych serwerach WWW. W związku z pewnymi problemami technicznymi, czas tych działań przeciągnął się do dzisiaj do godziny 14. Chcieliśmy przeprosić za ewentualne problemy z tym związane. Aktualnie wszystkie czynności dobiegły końca co powinno zaowocować poprawą wydajności.

Czy chcesz poznać tajniki Anarchy Online?

Michał Bobrowski, 20 lipca 2001, 13:22

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nowej strony poświęconej Anarchy Online, którą dołączyliśmy do Federacji GRY-OnLine. Strona ta poświęcona jest fikcyjnym pamiętnikom dotyczącym pobytu na Planecie Rubi-Ka będącej wymyślonym światem w którym rozgrywa się akcja gry Anarchy Online. Znajdziecie tu również porady jak grać w Anarchy Online i będziecie mogli zobaczyć na screenach jak wspaniale prezentuje się ta nieprzeciętna gra.

Rally Championship Xtreme

Fajek, 20 lipca 2001, 12:58

Dziś została zapowiedziana szósta już część znakomitej serii wyścigowej Rally Championship pod tytułem Rally Championship Xtreme.

Nowy dział w serwisie informacyjnym!

Michał Bobrowski, 20 lipca 2001, 12:39

Na znajdującym się po lewej stronie Menu Głównym pojawił się button do kolejnego działu uruchomionego w naszym serwisie informacyjnym. Jest to zestawienie wartych odwiedzenia kafejek internetowych. Ich ilość jak na razie jest dość skromna, jednak (podobnie jak inne działy) będzie się on systematycznie zapełniał.

Oficjalne strony dwóch "symulatorów"...

Michał Bobrowski, 20 lipca 2001, 11:15

Wczoraj miało miejsce oficjalne otwarcie dwóch stron poświęconych pozycjom, które mają ogromną szansę narobić sporego zamieszania na rynku gier symulacyjnych.

RuneSword II już o krok od wydania

Łosiu, 20 lipca 2001, 11:07

Znany zachodni wydawca Shrapnel Games podał do publicznej wiadomości, że już 15 sierpnia najnowsza gra z gatunku cRPG RuneSword II wejdzie w ostatnią, złotą fazę produkcji i niedługo potem zostanie wydana.

Recenzja Emperor: Battle for Dune

Fajek, 20 lipca 2001, 10:34

Emperor: Battle for Dune to tytuł koło którego nikt nie powinien przejść obojętnie. Dlaczego? Argumentów może być bardzo wiele, ale czy nie wystarczy taki, iż jest to kontynuacja gry która zrewolucjonizowała rynek?

ION Storm bez Johna i Toma

Fajek, 20 lipca 2001, 09:38

Menadżer PR Eidosu Bryan "The Flying Tri-pod" Davies poinformował, że twórca Daikatany John Romero i twórca Anachronoxa Tom Hall od dziś oficjalnie nie pracują w firmie ION Storm (a raczej w tym co z niej pozostało).

Super Klasyka po 9,90 zł...

Michał Bobrowski, 20 lipca 2001, 09:09

W sprzedaży ponownie pojawiła się seria Super Klasyka, która obecnie „firmuje” Lemon Interactive (o tej firmie informowaliśmy już wczoraj...). Tym razem jej cena została ustalona na bardzo korzystnym poziomie – 9,90 zł za sztukę.

Otwarte beta-testy DarkSpace

Łosiu, 20 lipca 2001, 08:02

Zespół PaleStar poinformował o rozpoczęciu się otwartych beta-testów swego nadchodzącego symulatora kosmicznego przeznaczonego do rozgrywki w trybie massive multiplayer online - DarkSpace.

The Underworld: Crime Does Pay- czyli wielki przestępczy świat na naszych monitorach

Łosiu, 20 lipca 2001, 07:21

Phoenix Entertainment powiadomiło, że pracuje obecnie nad grą nazwie The Underworld: Crime Does Pay, która to ma być prawdziwą mieszanką wybuchową gier akcji, cRPG i strategii czasu rzeczywistego.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (20/07/01)

Fajek, 20 lipca 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.