Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 20 lipca 2001, 15:16

autor: Sznur

Poradnik do Project I.G.I

„Kątem oka dojrzał błysk światła i błyskawicznie padł na ziemię kryjąc się w cieniu ciężarówki. Miał nadzieję, że snajper kryjący się na wieży w północno zachodniej części bazy nie zdążył go zidentyfikować i zaalarmować pozostałych żołnierzy patrolujących obszar. Wszak maskujący ubiór oddziałów SAS nie do końca upodabniał go do otoczenia. Ostrożnie wychylił się aby sprawdzić czy teren nadal jest bezpieczny i przeczołgał w stronę baraków(...)".

„Kątem oka dojrzał błysk światła i błyskawicznie padł na ziemię kryjąc się w cieniu ciężarówki. Miał nadzieję, że snajper kryjący się na wieży w północno zachodniej części bazy nie zdążył go zidentyfikować i zaalarmować pozostałych żołnierzy patrolujących obszar. Wszak maskujący ubiór oddziałów SAS nie do końca upodabniał go do otoczenia. Ostrożnie wychylił się aby sprawdzić czy teren nadal jest bezpieczny i przeczołgał w stronę baraków. Nagły rumor doszedł zza drewnianych drzwi, gdy dwóch strażników przygotowywało się do zmiany warty głośno dyskutując. Nie ma szans na pokonanie dwóch jednocześnie nie wywołując alarmu – pomyślał komandos. Drzwi zaczęły się powoli otwierać gdy wystrzelony z pistoletu pocisk przebił je trafiając w czaszce jednego strażnika; chwila zawahania drugiego ochraniarza kosztowała go życie, gdy precyzyjnie rzucony wojskowy nóż utkwił mu krtani tłumiąc wszelkie dźwięki...”

Opublikowaliśmy kolejny pomocny poradnik, tym razem do znakomitej gry akcji Project I.G.I, w której jako komandos brytyjskich oddziałów specjalnych SAS, wykonujemy misje ratowania świata przed terrorystycznym zagrożeniem. W poradniku znajdziecie dokładny opis wszystkich misji, wraz z doprowadzeniem do wykonania celów głównych. Dodatkowo zawiera on opis wszystkich broni i wyposażenia.