Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 lipca 2001

Oficjalna strona przygodowej gry płaszcza i szpady Zorro

Sznur, 19 lipca 2001, 16:58

Cryo Interactive udostępnił oficjalną stronę przygodowej gry akcji zatytułowanej Zorro, nad którą pracuje hiszpański zespół In Utreo. Gra nawiązuje do znanych zapewne wszystkim przygód bohaterskiego Zorro - nieustraszonego obrońcę ciemiężonego ludu obecnego stanu Kalifornia, znajdującego się wówczas w pod bezwzględnymi rządami Meksyku.

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (19/07/01)

Michał Bobrowski, 19 lipca 2001, 13:42

Zapraszam do zapoznania się z zawartością sierpniowego Świata Gier Komputerowych, który już 27 lipca trafi do sprzedaży. Na dwóch płytkach dołączonych do tego numeru znajdziecie m.in. pełna wersję gry Submarine Titans PL.

Walki robotów dalej popularne

Sznur, 19 lipca 2001, 13:26

BBC Multimedia postanowiło stworzyć strategiczną grę akcji na podstawie serialu telewizyjnego science-fiction Robot Wars. Gra z podtytułem Arenas of Destruction powstanie na platformy PC oraz PlayStation 2.

Zamów Max Payne!

Michał Bobrowski, 19 lipca 2001, 12:38

Dobra wiadomość dla wszystkich oczekujących z niecierpliwością na grę Max Payne. Internetowy sklep Timsoft uruchomił właśnie możliwość zamówienia tego tytułu w bardzo korzystnej cenie.

Poradnik do Emperor: Battle for Dune

Solnica, 19 lipca 2001, 11:45

Zapraszam do zapoznania się z kolejnym nowym poradnikiem zamieszczonym dzisiaj na naszych stronach, a dotyczącym wydanej nie tak dawno na naszym rynku przez firmę IM Group strategii czasu rzeczywistego – Emperor: Battle for Dune.

Recenzja gry "Głupki z Kosmosu"

Fajek, 19 lipca 2001, 10:32

O „Głupkach z Kosmosu” słyszeliśmy już jakiś czas temu. Miała to być przygodówka okraszona świetnym humorem, bajecznie kolorowa i doskonale zlokalizowana. Czy tak też jest w rzeczywistości?

Warcraft III na Maca

Fajek, 19 lipca 2001, 09:57

Na konferencji Mac World w Nowym Jorku pojawiła się informacja, że najnowsza gra z firmy Blizzard, Warcraft III pojawi się również na komputery klasy Macintosh.

Co kryje nazwa Lemon Interactive?

Michał Bobrowski, 19 lipca 2001, 09:22

Na polskim rynku dystrybutorów pojawiła się nowa nazwa. Spółka Super Gra zmieniła nazwę na Lemon Interactive. W jej ofercie znajdą się tytuły, które wcześniej gościły w planach związanych zarówno z czasopismami Super- i Ultra Gra, jak również firmy CODA.

Poczuj się jak szeregowiec Ryan

Solnica, 19 lipca 2001, 09:04

Większość z Was oglądała zapewne wyświetlany w kinach już jakiś czas temu (inni być może na kasetach video, DVD, etc.) film wojenny Stevena Spielberg’a „Szeregowiec Ryan”. Zapewne pamiętacie też otwierający desant w Normandii. Za sprawą Medal of Honor: Allied Assault dane nam będzie chociażby w małym stopniu poczuć na własnej skórze „co tam się działo”.

Diablo: Tales of Sanctuary

Solnica, 19 lipca 2001, 08:29

Dark Horse Comics poinformował o podjęciu współpracy z Blizzardem, w wyniku której już na jesieni tego roku światło dzienne ujrzy komiks nawiązujący do chyba jednej z najsłynniejszych serii gier tego drugiego, czyli Diablo.

Nowy dystrybutor gier CDV na terenie Ameryki Północnej

Łosiu, 19 lipca 2001, 07:54

Znany niemiecki dystrybutor, firma CDV poinformował, iż będzie sam wydawał swoje gry na terenie Ameryki Północnej, a ich dystrybucją zajmie się kanadyjska firma Softek International.

Eurofighter Typhoon już niedługo w Ameryce i u nas

Łosiu, 19 lipca 2001, 07:13

Jak informuje wydawca Take 2 Interactive, najnowsze dziecko firmy Rage Software, Eurofighter Typhoon trafi na amerykańskie półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu, natomiast u nas dzięki firmie IM Group pokaże się na jesieni.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (19/07/01)

Fajek, 19 lipca 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.