Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 lipca 2001

Aktualizacja poradnika do Tribes 2

Solnica, 13 lipca 2001, 20:31

Zaktualizowany został znajdujący się na naszych stronach poradnik do Tribes 2. Mam nadzieję, iż materiały w nim zawarte pomogą Wam w pełni cieszyć się możliwościami jakie udostępnia ta niewątpliwie interesująca gra multiplayer’owa.

Oficjalna strona WarCommander

Sznur, 13 lipca 2001, 18:24

Niemiecki wydawca CDV otworzył oficjalną stronę swej najnowszej gry RTS Warcommander. Gra, nad którą pracuje zespół Independent War, będzie mieszanką taktyki i strategii czasu rzeczywistego, łączącą najlepsze cechy takich hitów jak Sudden Strike czy Commandos.

Nowa wersja serwera Anarchy Online

Sznur, 13 lipca 2001, 17:36

Po burzliwych początkach, jak to zwykle bywa z grami masive multiplayer online, Anarchy Olnline napotyka na kolejne problemy zgłaszane przez graczy. Mimo iż wczoraj serwer AO został uaktualniony najnowszą wersją patcha o numerze 12.1.12, to pojawiał się nowy problem ubywającej pamięci operacyjnej.

ASUS najlepszy

Fajek, 13 lipca 2001, 14:13

Jak podaje serwis The Inquirer ASUS jest największym producentem płyt głównych na świecie. Jednak konkurencja depcze mu po piętach. Przynajmniej jeśli chodzi o ilość. :-)

Recenzja Summoner'a

Solnica, 13 lipca 2001, 13:25

Istnieje wiele dróg, jakimi człowiek może podążyć w swoim życiu. Znakomita większość z nich sprowadza się do spokojnego przeżycia swoich dni. Czasami los wskaże kierunek, który pozwoli nam dokonać czegoś niezwykłego i uczyni nas sławnym. Są jednak ludzie - wybrańcy, którzy już przy narodzeniu zostali naznaczeni przez los i od samego początku kroczą ścieżką przeznaczenia.

Ceny Windows XP

Fajek, 13 lipca 2001, 13:24

W zeszłym tygodniu największy internetowy detalista świata Amazon.com rozpoczął przyjmowanie zamówień na najnowszy system operacyjny Microsoftu Windows XP.

Jeśli wczoraj był drugi czwartek miesiąca to....

Michał Bobrowski, 13 lipca 2001, 12:18

To na oficjalnej stronie Star Wars: Galaxies zgodnie z zapowiedziami pojawił się kolejny animowany screenshot. Tym razem prezentuje on przedstawicielkę rasy Zabrak na tle (podobnie jak w przypadku pierwszego screenshot’a) pustynnych krajobrazów Tatooine...

Max Payne bez multiplayer'a

Fajek, 13 lipca 2001, 11:54

Niestety Max Payne, jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich kilku lat nie będzie zaopatrzona w tryb multiplayer.

Kolejne gry na Xboxa

Fajek, 13 lipca 2001, 11:19

Na targach E3 Capcom zapowiedział dwie gry które wyda na konsolę Xbox. Wczoraj poinformował o kolejnych tytułach które ma zamiar wydać na nową zabawkę Microsoftu.

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (13/07/01)

Michał Bobrowski, 13 lipca 2001, 11:02

Dzisiaj zapraszamy was do zapoznania się z zawartością najnowszych numerów dwóch czasopism wydawanych przez Future Network Poland:CD Action i Action Plus. Na uwagę zasługuje szczególnie nowe posunięcie związane z drugim tytułem. Od lipca Action Plus przechodzi metamorfozę stając się najtańszym miesięcznikiem (6,99zł) poświęconym tematyce gier komputerowych, do którego dołączona jest płytą CD ROM z pełną wersją gry. Jaka będzie odpowiedź konkurencji? Zobaczymy...

Druga faza beta testów Project Entropia

Łosiu, 13 lipca 2001, 07:59

MindArk, producent nadchodzącej gry z gatunku cRPG przeznaczonej do rozgrywki w trybie massive multiplayer online, Project Entropia, poinformował o rychłym rozpoczęciu się drugiej fazy jej beta testów.

Horse & Musket wyróżnione nagrodą - Best Pre-20th Century Era Computer Wargame

Łosiu, 13 lipca 2001, 07:39

Firma Shrapnel Games poinformowała, iż jej najlepiej sprzedającej się grze Horse & Musket: Great Battles of the Eighteenth Century została przyznana nagroda Charles’a S. Roberts’a za najlepszą grę wojną traktującą o przed XX-wiecznych zmaganiach militarnych („Best Pre-20th Century Era Computer Wargame”).