Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 lipca 2001

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (04/07/01)

Sznur, 4 lipca 2001, 19:54

Gry masive multiplayer online zawładnęły zachodnimi serwisami o grach. Znajdziecie zapowiedzi doskonałego RTS-a Shattered Galaxy, Star Wars: Galaxies, oraz PlanetSide, którym zajęły się aż cztery różne serwisy. Możemy już spotkać pierwsze recenzje dodatków BG II: Throne of Bhaal i D2: Lord of Destruction, oraz sporo ocen Operation Flashpoint.

Recenzja Stunt GP

Solnica, 4 lipca 2001, 15:21

Czy jako małe dzieci lubiliście bawić się samochodzikami na baterie lub resorówkami? Jeżeli tak to Stunt GP będzie dla Was bardzo miłym przerywnikiem pomiędzy kolejnymi misjami w „poważnych” strategiach lub cRPG’ach. Mimo, iż gra ta powstała głównie z myślą o nieco młodszych odbiorcach, także starym „koniom” potrafi dostarczyć wiele przyjemności. A przekonacie się o tym czytając jej recenzję, którą opublikowaliśmy właśnie na naszych stronach.

"A.I." - czyżby faworyt do przyszłorocznych Oscarów?

Michał Bobrowski, 4 lipca 2001, 14:59

Niewątpliwym wydarzeniem w przemyśle filmowych była premiera najnowszego dzieła Stevena Spielberga pt.: „A.I.”. Tytuł ten przebojem wspiął się na pierwsze miejsca list przebojów amerykańskich kin, osiągając niebagatelne wpływy wysokości 30,1 milionów dolarów za pierwszy weekend. Polscy widzowie za sprawą Warner Bros będą mieli okazję zobaczyć Sztuczną inteligencję (polski tytuł filmu) w kinach od 12 września.

Nowy numer Super GRY

Michał Bobrowski, 4 lipca 2001, 14:19

Jeszcze w lipcu w sprzedaży ukaże się kolejny numer z serii Super Gra. Tym razem w jego skład wejdzie gra akcji pt.: Hooligans. Tytuł ten ukaże się w polskiej wersji językowej w cenie 19,90 złotych.

Microsoft wyda grę logiczną A.I. Puzzler

Sznur, 4 lipca 2001, 13:07

Zgodnie z najnowszą modą wiele gier nawiązuje tematycznie do powstających właśnie produkcji filmowych, licząc na zwiększoną promocję i rozgłos. Po pojawieniu się na rynku plagi gier spod znaku Pearl Harbor czy przygotowywanych Lord of the Rings oraz Matrixów, firma Microsoft postanowiła wykorzystać najnowszy film Stevena Spielberga zatytułowany A.I. (Sztuczna Inteligencja).

Playstation 2 zmierza w kierunku PC?

Fajek, 4 lipca 2001, 12:57

Czyżby konsole upodobniały się coraz bardziej do naszych komputerów PC? Chyba tak gdyż po takich akcesoriach dostępnych do konsoli Sony PlayStation 2 jak mysz, klawiatura, kierownica przyszedł czas na dysk twardy.

Almanach wiedzy o serii Final Fantasy

Łosiu, 4 lipca 2001, 11:48

Zachodni serwis internetowy GameSpot uruchomił specjalną stronę poświeconą w całości jednej z najsłynniejszych serii gier komputerowych – Final Fantasy.

The Sims zdetronizowany

Fajek, 4 lipca 2001, 11:29

Po wielu tygodniach okupowania pierwszego miejsca na liście najlepiej sprzedający się gier w Stanach Zjednoczonych, The Sims, swoisty symulator życia został pokonany przez inną grę.

Nowe gry od id Software

Fajek, 4 lipca 2001, 10:30

Na tegorocznej konferencji QuakeCon, która odbędzie się w dniach 9-12 sierpnia w Mesquite (Teksas) firma id Software poinformuje o swoich najnowszych grach nad którymi obecnie pracuje oraz o zupełnie nowych tytułach.

„Umm, that’s better” - zapowiedź Duke Nukem Forever

Solnica, 4 lipca 2001, 10:10

Duke Nukem Forever to z pewnością jedna z gier na które przyszło nam czekać baaardzo długo (tak naprawdę to jeszcze czekamy). Wszystko wskazuje jednak na to, iż jej wielokrotnie przekładana premiera nastąpi „już” pod koniec tego roku. Czy warto jeszcze trochę poczekać? To się dopiero okaże. Tymczasem aby umilić wam to oczekiwanie chciałbym zaprosić was do lektury umieszczonej dzisiaj na naszych stronach zapowiedzi najnowszych przygód „księcia”.

Heart of Winter: Trials of the Luremaster wydany

Łosiu, 4 lipca 2001, 10:07

Darmowy dodatek do dodatku do Icewind Dale: Heart of Winter noszący nazwę Heart of Winter: Trials of the Luremaster został właśnie wydany przez firmę Black Isle i możecie go pobrać z naszej strony.

Napster zamknięty

Fajek, 4 lipca 2001, 09:44

Wraz z ostatnia wersją 2 beta 10.3, Napster przestaje działać, a przynajmniej w formie jaką znaliśmy do tej pory.