Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 lipca 2001

Domowa Multimedialna Sieć Kablowa nowej generacji

Sznur, 9 lipca 2001, 18:36

Firma Netgear opracowała kablowe urządzenia sieciowe oparte na technologii nowej generacji, przeznaczone do strumieniowego przesyłu obrazu i dźwięku na komputery klasy PC i inne urządzenia podłączone do Internetu. Można je podłączyć do sieci przez łącze kablowe lub SDI bez obniżania dotychczasowej jakości połączenia dzięki symultanicznemu przesyłowi danych.

Ministerstwo Finansów obniża VAT na dostęp do Internetu

Sznur, 9 lipca 2001, 17:37

Możliwe, że od stycznia 2002 roku będziemy płacili mniej za dostęp do Internetu, a to za sprawą Ministerstwa Finansów, które przedstawiło właśnie poprawkę obniżającą podatek VAT na usługi telekomunikacyjne związane z dostępem do Internetu.

Serwery GRY-OnLine Counter Strike - nowe mapy

Fajek, 9 lipca 2001, 17:20

I po raz kolejny na naszych serwerach do gry Counter-Strike doszły nowe mapy.

AMD vs Intel

Fajek, 9 lipca 2001, 15:52

Rywalizacja pomiędzy AMD a Intelem osiągnęła aktualnie apogeum. Kolejne generacje procesorów pojawiają się tak często, że my, szarzy użytkownicy komputerów nie mamy czasu przyswoić sobie do końca ich nazw. Ale kto tak naprawdę decyduje o tym który procesor, która platforma wygra tę potyczkę?

Recenzja Re-Volt

Solnica, 9 lipca 2001, 15:36

Co prawda nie tak dawno w sprzedaży pojawiła się bardzo dobra a wydawana u nas przez firmę LEM gra Stunt GP, nie oznacza to jednak że należy zapominać o innych, może nieco starszych, co wcale nie oznacza że gorszych, pozycjach tego typu. Dlatego też zamieszczoną dziś recenzją chcielibyśmy przypomnieć Wam alternatywny do Stunt GP tytuł w którym również dane nam jest ścigać się małymi „samochodzikami na baterię”.

Poradnik do Desperados: Wanted Dead or Alive

Solnica, 9 lipca 2001, 13:48

Kolejny materiał znalazł swoje miejsce na naszych stronach, tym razem jest to poradnik poświęcony grze Desperados: Wanted Dead or Alive.

Windows XP bez 3dfx

Fajek, 9 lipca 2001, 13:09

Właściciel 3dfx’a, firma nVidia poinformowała, że nie planuje jakiegokolwiek wsparcia produktów byłego konkurenta dla systemu operacyjnego Windows XP.

Komunikat techniczny TP S.A.

Fajek, 9 lipca 2001, 12:10

TP S.A. – Centrum Systemów Teleinformatycznych „Polpak” w celu poprawy jakości dostępu do sieci przeprowadza rozbudowę i modernizację sieci Polpak-T.

nVidia ...

Fajek, 9 lipca 2001, 11:22

NVidia, firma która co 6 miesięcy demonstruje światu najszybsze układy graficzne, prawdopodobnie zrezygnuje z tej „tradycji”. Powodów takiej decyzji jest kilka.

Sieciowy manager piłkarski w produkcji

Łosiu, 9 lipca 2001, 10:18

Network Interactive Sports, oddział firmy THQ oraz HotGen poinformował, iż rozpoczął prace nad managerem piłkarskim przeznaczonym do rozgrywki sieciowej - Sky Sports Football Manager.

Druga część Rezerwowych Psów w produkcji

Łosiu, 9 lipca 2001, 09:57

Nowo powstały wydawca, który przejął prawa do pozycji wydawanych przez odziały firmy TopWare oficjalnie zapowiedział wydanie gry Rabid Dogs 2.