Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 lipca 2001

Z komputera na duży ekran

Solnica, 29 lipca 2001, 10:46

Mortal Kombat, Wing Commander, Tomb Raider czy też Final Fantasy to tytuły znane zarówno fanom gier komputerowych/video jak również osobom lubiącym od czasu do czasu odwiedzić kino. W jeszcze bliżej nieokreślonej przyszłości dołączą do tej listy kolejne dwie pozycje, znane do tej pory jedynie graczom.

Gry to zdrowie!

Mariusz Klamra, 29 lipca 2001, 10:09

Ostatnie badania naukowe opublikowane przez brytyjskie agencje rządowe dowodzą, że granie w gry komputerowe wpływa niezwykle pozytywnie na inteligencję i rozwój psycho-motoryczny. Jak to możliwe?

Czy zwolnienia pomogą Interplayowi?

Mariusz Klamra, 29 lipca 2001, 09:41

Jeszcze niedawno spekulowaliśmy, że być może rezygnacja z Torna była spowodowana przesunięciem jego ekipy do projektu Fallout 3. Kolejne pojawiające się fakty sugerują jednak, że przyczyna może leżeć po prostu w pogłębiającej się zapaści finansowej Interplayu.

Czy Red Faction będzie na PC przebojem?

Solnica, 29 lipca 2001, 00:17

Konsolowa edycja (Playstation 2) Red Faction zebrała na całym świecie wiele bardzo pozytywnych ocen (zarówno recenzentów jak i „normalnych” graczy). Jak zapewnia zachodni serwis PC.IGN, wersja tej gry przygotowywana na platformę PC jest jeszcze lepsza.

Data wydania Shogun - The Mongol Invasion

Solnica, 29 lipca 2001, 00:06

Na oficjalnej stronie gry Shogun: Total War podane zostały (zresztą nie po raz pierwszy :-) informacje na temat daty wydania pierwszego, noszącego podtytuł The Mongol Invasion, dodatku do tej gry.