Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 lipca 2001

Wywiad z Toddem Howardem na GameSpy.com

Soulcatcher, 1 lipca 2001, 17:57

Serwis GameSpy.com opublikował dzisiaj bardzo ciekawy wywiad z Toddem Howardem szefem projektu Morrowind dla Bethesda Softworks.

Coś dla ucha... (01/07/01)

Michał Bobrowski, 1 lipca 2001, 12:59

Dzisiaj waszą uwagę chciałem zwrócić na bardzo interesujące utwory muzyczne zamieszczone w naszym dziale Pliki. Jest to niewielki wycinek obszernego soundtrack’u jaki kompozytor Eric Speier tworzy dla kolejnej pozycji gatunku MMORPG – Horizons: Empires of Istaria. Na uwagę szczególnie zasługuje ciekawa harmonia i połączenie muzyki elektronicznej z żywymi wykonawcami. Zapraszam do pobrania.

Empire Earth opóźnione...

Michał Bobrowski, 1 lipca 2001, 12:20

Miłośnicy rozbudowanych gier strategicznych będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Zapowiadana na sierpień premiera gry Empire Earth została przesunięta na... połowę listopada. Pozostaje mieć nadzieję, że termin polskiej premiery tego tytułu (rodzimym wydawcą jest firma Play It) nie będzie znacznie odbiegać od światowego...

Vendetta rozpocznie się we wtorek...

Michał Bobrowski, 1 lipca 2001, 11:53

Już najbliższych wtorek (3 lipca) na półkach sklepowych powinna ukazać się długo oczekiwana gra Gangsters 2: Vendetta. Polskim wydawcą tej pozycji jest firma IM Group. Oczywiście najwięcej szczegółów na jej temat znajdziecie w „Wiadomościach Gangstera”, do której link znajduje się tuż powyżej...

Oficjalna strona Star Wars: Galactic Battlegrounds

Michał Bobrowski, 1 lipca 2001, 11:51

LucasArts poinformował o otwarciu oficjalnej strony gry Star Wars: Galactic Battlegrounds. Ta pozycja będąca przedstawicielem gatunku RTS ma w zamierzeniu ostatecznie usunąć niekorzystne wrażenie jakie wywołał jeden z największych niewypałów LucasArts’a - Star Wars: Force Commander.