Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 czerwca 2001

Recenzja Diablo 2: Pan Zniszczenia

Solnica, 30 czerwca 2001, 14:46

Część z Was zapewne jeszcze się zastanawia czy warto, niektórzy już od wczoraj męczą się z potworami stojącymi na ich drodze i zawzięcie prą do przodu na spotkanie z Baal’em. A wszystko to za sprawą pierwszego oficjalnego dodatku do jednej z najgłośniejszych gier zeszłego roku czyli Diablo 2.

Finałowy rozdział epickiej historii gry Siege of Avalon wydany

Łosiu, 30 czerwca 2001, 10:43

Siege of Avalon, gra z gatunku cRPG tworzona przez zespół Digital Tome doczekała się wydania szóstego, finałowego rozdziału swojej opowieści.

Druga faza beta testów Fighting Legends

Łosiu, 30 czerwca 2001, 09:56

Zespół Maximum Charisma pracujący obecnie nad grą Fighting Legends, strategią przeznaczoną do rozgrywki w trybie massive multiplayer online ogłosił, że w przyszłym tygodniu rozpocznie się druga faza jej beta testów.

Icewind Dale: Heart of Winter Web Expansion PL – oficjalnie potwierdzony przez CDProjekt

Soulcatcher, 30 czerwca 2001, 09:45

Firma CDProjekt oficjalnie potwierdziła iż darmowy dodatek do gry Icewind Dale: Serce Zimy pod nazwą Icewind Dale: Heart of Winter Web Expansion zostanie profesjonalnie spolonizowany i udostępniony do pobrania przez internet posiadaczom polskiej wersji gry.

Problemy z premierą nie przyćmią sukcesu Anarchy Online

Soulcatcher, 30 czerwca 2001, 09:14

27 czerwca tego roku odbyła się oficjalna premiera Anarchy Online. Po pięciu latach pracy firma Funcom udostępniła swoim abonentom wersję finalną gry. I tu zaczęły się problemy ...

Empire of the Ants ozłocone

Łosiu, 30 czerwca 2001, 09:14

Firma Strategy First oficjalnie poinformowała, iż ich najnowsza gra strategiczna Empire of the Ants weszła w złotą fazę produkcji i trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu.