Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 czerwca 2001

Microsoft wywinął się po raz kolejny

Mariusz Klamra, 28 czerwca 2001, 19:57

Jeśli pamiętacie jeszcze emocje związane z ubiegłorocznym procesem przeciwko firmie Microsoft oskarżonej o praktyki monopolistyczne, to zapewne przypominacie sobie również, że na mocy wyroku sądu pierwszej instancji Microsoft miał zostać podzielony na 2 mniejsze firmy. Dziś jednak decyzją sądu apelacyjnego wyrok ten został uchylony.

Trzy darmowe dodatki do Operation Flashpoint

Sznur, 28 czerwca 2001, 17:03

Codemasters, wydawca Operation Flashpoint, poinformował o planach wypuszczenia trzech dodatkowych pakietów do gry, które będę dostępne do ściągnięcia za darmo z oficjalnej strony gry. Pierwszy pakiet ukaże się już w lipcu, natomiast wydanie kolejnych planowane jest na sierpień i wrzesień.

Jakie gry będą na Xbox'a?

Fajek, 28 czerwca 2001, 16:14

Premiera nowego produktu Microsoftu Xbox’a nadchodzi wielkimi krokami. Dlatego właśnie firma z Redmond stara się zapewnić jak największą ilość gier na ową konsolę.

Mech Commander 2 ozłocony

Łosiu, 28 czerwca 2001, 15:34

Mech Commander 2, sequel popularnej gry strategicznej czasu rzeczywistego opartej na zasadach Battletech wszedł w ostatnią, złotą fazę produkcji.

Kompletny zestaw Totally Unreal

Sznur, 28 czerwca 2001, 15:17

Biorąc przykład z firmy Sierra i Valve, które niedawno wydały pakiet wszystkich gier z serii Half-Life jako Half-Life Generations, Infogrames postanowił wydać komplet tytułów spod znaku Unreal. Pakiet Totally Unreal będzie prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników ambitniejszych gier akcji. Znajduje się tam Unreal, oficjalny dodatek Return to Na Pali oraz Unreal Tournament w rozszerzonej wersji Game of the Year.

Gran Turismo 3: A-spec w Europie

Fajek, 28 czerwca 2001, 15:11

Data europejskiego wydania najlepszej symulacji samochodowej, gry Gran Turismo 3: A-spec została ustalona na 20 lipca tego roku.

Beta testy polskiej wersji językowej The Sting

Łosiu, 28 czerwca 2001, 14:14

Firma CD Projekt poinformowała o rozpoczęciu pierwszej fazy beta testów polskiej wersji językowej gry The Sting.

Motor City Online - drugi etap beta testów

Fajek, 28 czerwca 2001, 12:20

Właśnie rozpoczął się drugi etap beta-testów Motor City Online, gry samochodowej zrealizowanej w koncepcji Massive Multiplayer Online.

A potem skoczcie na ... pocztę

Solnica, 28 czerwca 2001, 12:10

Z pewnością niewiele jest w Polsce osób które nie zetknęły się z nazwiskiem „Małysz”. Występy tego sławnego polskiego sportowca na skoczniach narciarskich całego Świata powodowały żywsze bicie serc wielu naszych rodaków.

Najszybszy dysk ATA

Fajek, 28 czerwca 2001, 11:30

Wraz z pojawieniem się talerzy do dysków twardych o pojemności 40GB, Seagate wypuścił niezbyt szybkie i wydajne dyski z serii U6 na rynek mid-end. Aktualnie w oparciu o te same 40GB talerze, Seagate ma zamiar wyprodukować najszybszy dysk w standardzie ATA, Barracuda ATA IV.

Zapowiedź Freedom: First Resistance

Solnica, 28 czerwca 2001, 10:30

Ruch oporu, najazd obcych, hmm, brzmi bardzo ciekawie. A co tak naprawdę Freedom: First Resistance zaoferuje nam graczom. O tym przekonamy się już wkrótce a tymczasem zapraszam do nowej zapowiedzi/beta testu, który znalazł się dzisiaj na naszych łamach.

Train Simulator bardziej popularny od Emperor'a

Fajek, 28 czerwca 2001, 10:10

Symulator wirtualnych pociągów, Microsoft Train Simulator, znajduje się na drugim miejscu najlepiej sprzedających się gier ostatnich tygodni. Fakt ten może nieco zaskoczyć, biorąc pod uwagę to, że taka gra jak Emperor: Battle for Dune plasuje się jak na razie na miejscu czwartym.

JumpGate pod koniec roku

Fajek, 28 czerwca 2001, 09:35

3DO ma zamiar wydać symulator kosmiczny w postaci gry MMO (Massive Multiplayer Online) pod tytułem JumpGate. Producentem JumpGate jest NetDevil, a gra ma ukazać się pod koniec roku.