Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 czerwca 2001

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (29/06/01)

Sznur, 29 czerwca 2001, 18:21

W zapowiedziach z tego tygodnia znalazły się materiały o grze akcji Project Eden, najnowszej produkcji twórców Tomb Raidera, jak również o następcy taktycznych gier akcji Rainbow Six – Tom Clancy’s Ghost Recon. Wśród recenzji bardzo dużo opinii pojawiło się o nowo wydanych grach, jak Alone in the Dark 4, BG: Throne of Bhaal, Emperor: Battle for Dune, Half-Life: Blue Shift czy Operation Flashpoint.

Imperium Galactica 3: Genesis zapowiedziana

Łosiu, 29 czerwca 2001, 17:11

Fani gier strategicznych osadzonych w fantastycznych realiach i głębinach przestrzeni kosmicznej szykujcie swe umęczone kompy, albowiem nadchodzi Imperium Galactica 3: Genesis.

Shogun: The Mongol Invasion wkrótce w sprzedaży

Fajek, 29 czerwca 2001, 16:32

Dodatek do rewelacyjnej gry strategicznej pod tytułem Shogun: Total War właśnie trafił do tłoczenia. Tak więc już niedługo będziemy mogli zagrać w Shogun: The Mongol Invasion dzięki polskiemu wydawcy którym jest firma IM Group.

Sensacyjne wiadomości o Fallout 3

Łosiu, 29 czerwca 2001, 14:51

W tej chwili cały świat obchodzi sensacyjna wiadomość dotycząca następnej części słynnej cRPGowej serii - Fallout. Okazuje się bowiem, że po raz pierwszy od kilku lat oficjalny przedstawiciel Black Isle Studios przyznał, że wydanie Fallout’a 3 brane jest pod uwagę, jednak nie wiadomo do końca czy ta wzbudzająca wiele emocji gra kiedykolwiek ujrzy światło dzienne.

Venture Tycoon w fazie beta testów

Sznur, 29 czerwca 2001, 13:11

Rozpoczęły się końcowe beta testy koreańskiej gry symulacyjno ekonomicznej Venture Tycoon, nad którą pracuje zespół Animedia Entertainment. Będzie to symulator biznesu w którym zarządzamy stworzonym przez siebie przedsiębiorstwem.

Wyścig zakończony

Rafii, 29 czerwca 2001, 13:06

Dzisiaj zakończył się „Konkurs dla komputerowych kierowców!”. Do wygrania były trzy wspaniałe nagrody ufundowane przez firmę APOLLO sp. z o.o. Kierownica Logitech WingMan Formula, Procesor Intel Celeron 800 MHz i ergonomiczna myszka 4DMouse firmy A4Tech.

Recenzja Fallout Tactics po raz drugi, czyli „miłość nie od pierwszego wejrzenia”

Solnica, 29 czerwca 2001, 12:16

Zamieszczona dziś na naszych stronach druga recenzja Fallout Tactics: Brotherhood of Steel to swoistego rodzaju opowieść o tym jak FT zdobył sobie uznanie autora tekstu i w jaki sposób to uczynił pomimo, iż pierwszy kontakt z grą nie trwał zbyt długo i w wyniku którego FT poleciał z dysku szybciej, niż nań trafił.

Nowa firma Johna Romero?

Fajek, 29 czerwca 2001, 11:13

Od pewnego czasu docierają do nas kolejne informacje na temat firmy Johna Romero a właściwie zamknięcia jednego z jej oddziałów.

Zapowiedź Hidden and Dangerous 2

Solnica, 29 czerwca 2001, 10:55

Zapraszam do lektury kolejnego zamieszczonego na naszych stronach materiału, tym razem jego autor postara się przybliżyć Wam niezwykle ciekawie zapowiadającą się grę tworzoną przez zespół naszych południowych sąsiadów – Hidden and Dangerous 2.

Konkurs dla miłośników żużla!

Michał Bobrowski, 29 czerwca 2001, 10:45

Zapraszamy was do udziału w pierwszym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą Techland. Konkurs związany jest z najnowszą pozycją znajdującą sie w planie wydawniczym tego dystrybutora – grą Speedway Championship, która niewątpliwie będzie prawdziwą gratką dla fanów "czarnego sportu".

Co nowego w świecie Star Wars: Galaxies?

Michał Bobrowski, 29 czerwca 2001, 09:56

Na oficjalnej stronie Star Wars: Galaxies zgodnie z zapowiedziami pojawił się kolejny animowany screenshot. Tym razem prezentuje on przedstawiciela rasy Mon Calamari w scenerii przypominającej zalesione tereny planety Naboo.

Diablo 2: Pan Zniszczenia w sklepach

Fajek, 29 czerwca 2001, 09:45

Od dziś w sklepach jest dostępny dodatek do gry Diablo II pod tytułem Diablo II: Pan Zniszczenia. Jego cena została ustalona na 79zł.

Coś dla wielbicieli dr Hannibala Lectera....

Michał Bobrowski, 29 czerwca 2001, 09:25

Producent Arxel Tribe wraz z Universal Studio rozpoczęli pracę, których celem jest przeniesienie na ekrany naszych komputerów wielkiego, tegorocznego hitu kinowego –Hannibal. Z uwagi na fakt, że jej autorzy są w posiadaniu licencji pozwalającej w sposób nieograniczony czerpać z filmu zapowiada się naprawdę smakowity kąsek dla miłośników mocnych wrażeń.