Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 czerwca 2001

IBM producentem chipa do Playstation 3

Sznur, 13 czerwca 2001, 17:05

Koncern IBM wygrał przetarg na produkcję nowej generacji mikroprocesorów przeznaczonych do konsoli Sony Playstation 3. Nowy chip zaprojektowany w erze globalnej komunikacji, umożliwiać będzie porozumiewanie się między konsolami oraz innymi urządzeniami podłączonymi do Internetu.

Beta testy Motor City Online rozpoczęte

Solnica, 13 czerwca 2001, 16:26

Electronic Arts poinformował o rozpoczęciu beta testów Motor City Online. Jak na razie weźmie w nich udział jedynie pięćset wybranych przez autorów gry osób, które w odpowiednim czasie zarejestrowały się na oficjalnej stronie gry.

Tribes 2 - "performance patch"

Fajek, 13 czerwca 2001, 16:14

Jak wspominaliśmy jakiś czas temu, przed chwilą pojawił się tzw. „performance patch” do Tribes 2. Ma on przede wszystkim poprawić jakość działania gry na słabszych maszynach.

Premiera Duke Nukem Forever przesunięta?

Sznur, 13 czerwca 2001, 13:17

Wygląd na to, że premiera „wiecznie” będącego w produkcji Duke Nukem Forever, ponownie przesunęła się o dwa miesiące w przyszłość. Mimo iż producent, 3D Realms Entertainment, od dawna podaje jedynie, że gra wyjdzie „gdy zostanie skończona”, to na stronach wydawcy można czasem znaleźć więcej szczegółów.

Poprawa wydajności w Tribes 2

Fajek, 13 czerwca 2001, 12:18

W dniu jutrzejszym Dynamix i Sierra udostępnią najnowszy patch do gry Tribes 2. Tym razem poprawka ma wpłynąć w diametralny sposób na prędkość działania samej gry na wszystkich systemach. Ma również poprawić wydajność na kartach z układem Voodoo 3.

Nowa odsłona „Rings of the Magi”

Łosiu, 13 czerwca 2001, 11:14

Pamiętacie może sharewarową grę pt. „Rings of the Magi” zdobywczynię nagrody za najlepszą grę logiczną roku przyznaną przez Computer Gaming World. Jeżeli tak to szczególnie zainteresuje was wieść o tym, iż MVP wydało nową jej wersję.

Jednostki w Mech Commander 2

Fajek, 13 czerwca 2001, 11:09

Po wspaniałym MechWarrior 4: Vengeance fani gier osadzonych w świecie BattleTech czekają zapewne z niecierpliwością na Mechcommander 2.

Recenzja Tropico

Solnica, 13 czerwca 2001, 10:32

Najnowsza produkcja firmy PopTop Software wydana ostatnio w Polsce przez firmę Play It! to strategiczny symulator małego państewka na Karaibach, potraktowany z przymrużeniem oka. Naszym nadrzędnym zadaniem jest kierowanie wyspą i jej rozwojem w sposób taki, aby utrzymać się przy władzy. Wydawać by się mogło, iż nie ma nic przyjemniejszego. Mylą się jednak ci, którzy uważają że władza to same korzyści płynące z piastowania wysokiego stanowiska, okazuje się, iż jest to kawałek naprawdę ciężkiej pracy. A dlaczego tak jest, przekonacie się czytając zamieszczoną dziś u nas recenzję „symulatora karaibskiego dyktatora”.

Turniej Microsoft VGA

Fajek, 13 czerwca 2001, 09:53

Microsoft rozpoczął dziś największy na świecie turniej VGA 2001 (Virtual Golf Association). Charakterystyczne w tych zawodach jest to, że są one prowadzone przez Internet przy pomocy gry Links 2001. Pula nagród w zawodach wynosi aż 75,000$.

Hostile Waters: Antaeus Rising od dziś w zachodnich sklepach

Łosiu, 13 czerwca 2001, 07:34

Interplay Entertainment poinformował, iż najnowsza futurystyczna strategia czasu rzeczywistego Hostile Waters: Antaeus Rising powędrowała właśnie do zachodnich sklepów.