Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 czerwca 2001

Klasyczny Bestseller czyli jak sprzedać tanio i jeszcze zarobić

Mariusz Klamra, 6 czerwca 2001, 16:35

Dzięki firmie CD Projekt miłośnicy gier przygodowych od dzisiaj mogą kupić dwie klasyczne pozycje za bardzo atrakcyjną cenę: Faust za 29.90 PLN i Pompei za 19.90 PLN. Nie jest to jedyna propozycja tej firmy skierowana do graczy z niskim budżetem.

Pobieranie plików z GRY-OnLine

Fajek, 6 czerwca 2001, 16:30

Od dnia dzisiejszego ze stron serwisu GRY-OnLine można ściągać pliki za pomocą tzw. „download manager’ów” takich jak GetRight, Go!Zilla czy FlashGET. Mamy nadzieję, że ułatwi wam to pobieranie plików.

www.gry.hoga.pl - przeprosiny, sprostowanie i mecz

Soulcatcher, 6 czerwca 2001, 16:26

Pragniemy przeprosić czytelników gry.hoga.pl za opublikowanie przez jednego z naszych redaktorów niestosownego komentarza pod wiadomością zamieszczoną tamże i dotyczącą gry Heli Heroes. Zdarzenie to było niezgodne z zasadami zdrowej konkurencji i współzawodnictwa. Aby sytuacja taka nie powtórzyła się w przyszłości, postanowiliśmy przenieść naszą rywalizację na dziedziny bardziej sportowe a w pracy redakcyjnej pozostawić atmosferę miłej współpracy. W związku z tym ogłaszamy publicznie iż już niedługo zaprzyjaźnione redakcje GRY.HOGA.PL i GRY-OnLine rozegrają towarzyskie spotkanie w Counter-Strike.

Vivendi wstrzymało prace nad Warrior Kings

Sznur, 6 czerwca 2001, 15:46

Europejski oddział korporacji Vivendi Universal, do której należy wydawca gier Sierra Inc., wstrzymał finansowanie prac zespołu Black Cactus nad grą Warrior King. Jest to dość zaskakujące posunięcie gdyż, gra zapowiadała się na jedną z ciekawszych strategii czasu rzeczywistego 3D, w której walki wyglądały jak żywcem wyjęte z prologu filmu „Gladiator”.

Valve pracuje nad modem Half-Life: Deathmatch Classic

Sznur, 6 czerwca 2001, 15:19

Valve Software przygotowuje kolejną niespodziankę dla miłośników nieśmiertelnego Half-Life, którą tym razem będzie nowy mod do Half-Life: Deathmatch Classic, wzorowany na oryginalnej wersji gry Quake.

Nowe mapy na serwerach GRY-OnLine (06/06/01)

Fajek, 6 czerwca 2001, 14:38

Od dziś na naszych serwerach do gry Counter-Strike (GO1 – Freestyle i GO2 – ClanWars) doszły dwie nowe mapy i dwie zostały wycofane.

Demonstracja interfejsu konsoli Xbox

Fajek, 6 czerwca 2001, 14:15

Premiera Xbox’a zbliża się powoli. Znamy już większość parametrów tej konsoli takich jak procesor, układ graficzny czy rodzaj czytnika. Ostatnio firma Microsoft zademonstrował GUI (Graphics User Interface) czyli interfejs użytkownika jaki będzie zastosowany w konsoli Xbox.

Gangsters 2 Demo

Solnica, 6 czerwca 2001, 13:48

Na sieci pojawiło się grywalne demo Gangsters 2, sequela gangsterskiej sagi w którym ponownie dane nam będzie stworzyć organizację przestępczą i podporządkować sobie przy jej pomocy całe miasto.

Na podbój Ameryki... (06/06/01)

Michał Bobrowski, 6 czerwca 2001, 13:29

Austriacki wydawca Jowood już 30 czerwca “wyrusza na podbój Krainy za Wielką Wodą” ze swoim najnowszym produktem – The Sting. Przypomnijmy, że w naszym kraju, wydawcą tej pozycji jest firma CD Projekt, a na polskie półki sklepowe The Sting trafi 25 lipca.

„SK8” na start, pora na grindowanie

Solnica, 6 czerwca 2001, 13:28

Jeżeli nie macie pojęcia jak wykonać wspomniany w tytule wiadomości trik lub co należy zrobić na poszczególnych „trasach” w Tony Hawk’s Pro Skater 2, zamieszczony dziś poradnik z pewnością Wam to ułatwi, a przy okazji nieco przybliży ten jakże „coolerski” sport jakim są akrobacje na deskorolce.

Jeden zakończony... kolejny rozpoczęty!

Michał Bobrowski, 6 czerwca 2001, 11:34

Dzisiaj zakończyliśmy konkurs związany z wydawaną w serii Super Gra, Hired Team Trial i... rozpoczynamy nowy konkurs, tym razem związany z najnowszą pozycją w serii Ultra Gra – Traitors Gate. Tym razem nagrodami głównymi jest 5 zestawów gier: Traitors Gate + Konung: Legenda Północy. Obok tego wśród pozostałych uczestników rozlosujemy dodatkowo 5 egzemplarzy gry Traitors Gate. Wyłącznym fundatorem nagród jest firma CODA. Zapraszamy!

Operation Flashpoint w Londynie

Fajek, 6 czerwca 2001, 10:57

Premiera gry Operation Flashpoint ustalona jest na 22 czerwca, tymczasem już za parę dni, graczom z Londynu będzie dane zasmakować przyjemności grania w tę grę.

Konkurs Hired Team Trial zakończony

Rafii, 6 czerwca 2001, 10:15

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Hired Team Trial”. Przypomnijmy iż do wygrania było 5 zestawów po dwie gry - Hired Team Trial + The Fallen, oraz 5 gier The Fallen. Nagrody dla zwycięzców dostarczyła firma CODA.

Premiera Athlon 1.4GHz

Fajek, 6 czerwca 2001, 09:25

Dziś firma AMD wprowadziła do sprzedaży kolejny procesor z rodziny Athlon, tym razem taktowany zegarem 1.4GHz.

Ripley's Believe It or Not już do nabycia

Łosiu, 6 czerwca 2001, 08:14

Firma Sierra znana między innymi ze słynnych serii przygodowych oraz wielko kalibrowych gier typu Homeworld, Ground Control czy Tribes tym razem przygotowała małą perełkę, coś dla miłośników teleturniejów i łamigłówek o tytule Ripley's Believe It or Not.

Pearl Harbor, czyli wielka bitwa w Internecie

Łosiu, 6 czerwca 2001, 07:36

Pearl Harbor - ta nazwa chyba wszystkim kojarzy się z przełomową bitwą II Wojny Światowej, punktem zwrotnym w historii, który stał się początkiem końca Imperium Japońskiego i przyczynił się do upadku III Rzeszy. Teraz, po latach Electronic Arts planuje odtworzyć tą bitwę za pośrednictwem Internetu i zaprasza wszystkich chętnych którzy chcą wziąć w niej udział.