Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 czerwca 2001

Anarchy Online Beta Test 4 klient

Solnica, 9 czerwca 2001, 22:40

Wszyscy szczęśliwcy, którzy otrzymali właśnie na swoje skrzynki pocztowe klucze aktywujące do beta testów Anarchy Online mogą natknąć się na jeden „niewielki” problem. Aby móc sobie zagrać konieczne jest jeszcze posiadanie klienta gry, który zajmuje aż 600MB.

GRY-OnLine i Sklep Internetowy – Q&A

Soulcatcher, 9 czerwca 2001, 17:56

W związku ze sporym odzewem z waszej strony na otwarcie na naszym (waszym) serwisie Sklepu Internetowego z grami komputerowymi i stosikiem pytań jakie od was otrzymaliśmy w tej sprawie, postanowiłem zrobić małe Q&A czyli Pytania i Odpowiedzi na temat sklepu.

Czyżby Wizards & Warriors II?

Soulcatcher, 9 czerwca 2001, 16:42

Gra Wizards & Warriors pomimo mieszanych opinii graczy, stała się na swoja skalę sukcesem rynkowym. Nietrudno było się domyślić iż prędzej czy później ujrzymy drugą część tego klasycznego cRPG.

The Legend of Mir – pierwsze wrażenia z gry

Soulcatcher, 9 czerwca 2001, 16:42

Kilka dni temu rozpoczął się otwarty dla wszystkich beta test wieloosobowego internetowego cRPG pod tytułem The Legend of Mir: The Three Heroes. Gra produkowana przez Wemade Entertainment jest kolejną propozycją generowanego przez serwer i trwającego w czasie świata, przeznaczonego dla setek osób łączących się przez internet aby wspólnie podróżować i walczyć.

Wpadki World War II Online: Blitzkrieg ciąg dalszy

Łosiu, 9 czerwca 2001, 10:19

Firma Strategy First w obliczu tak gruntownego niedopracowania niedawno wydanej gry World War II Online: Blitzkrieg zadecydowała, iż odliczanie 30 darmowych dni rozgrywki, które zagwarantowała jej nabywcom zostanie wstrzymane do czasu usunięcia wszystkich usterek.

Czwarta faza beta testów Anarchy Online już bardzo blisko

Łosiu, 9 czerwca 2001, 09:45

W końcu po długich tygodniach oczekiwania firma Funcom rozpoczęła rozsyłanie kluczy do ponad 100,000 graczy, którzy zapisali się na czwartą fazę bata testów Anarchy Online.

Rules of the Game – czyli prawdziwy sprawdzian naszej wiedzy o sporcie

Łosiu, 9 czerwca 2001, 09:12

Infogrames wydało grę o tytule „Rules of the Game”, dzięki której wszyscy zatwardziali sportowcy będą mogli sprawdzić i rozszerzyć swoją wiedzę dotyczącą zasad i reguł sportowych.