Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 czerwca 2001

Ensemble Studios dementuje plotki o AoE III

Sznur, 15 czerwca 2001, 18:39

Nie będzie jednak na razie kontynuacji serii Age of Empire. Okazało się, że informacje o pracach nad trzecią częścią gry, krążące od rana po Internecie, spowodował stary artykuł z niemieckiego magazynu komputerowego PC Games, opisujący znaną wtedy jeszcze pod kryptonimem RTS III, grę Age of Mythology.

Wrażenia z pokazu Final Fantasy: The Spirits Within

Solnica, 15 czerwca 2001, 16:53

8-go czerwca w warszawskim kinie „Cinema City” odbył się przedpremierowy pokaz fragmentów filmu Final Fantasy: The Spirits Within. Oczywiście nie zabrakło na nim przedstawiciela GRY-OnLine.

Czy powstanie Age of Empire III?

Sznur, 15 czerwca 2001, 16:52

Okazuje się, że Age of Mythology nie jest jedyną grą, nad którą pracuje Ensemble Studios, postanowili bowiem wykorzystać nowy engine 3D do stworzenia jeszcze jednego tytułu z serii Age of Empire.

Nowe gry w ofercie Play It!

Fajek, 15 czerwca 2001, 15:51

Polski dystrybutor oprogramowania, firma Play It! poinformowała o nawiązaniu współpracy z takimi wydawcami jak Ubi Soft i Infogrames.

Playstation 2 i DVD

Fajek, 15 czerwca 2001, 12:48

Jak wiadomo sprowadzenie konsoli np. Playstation 2 z Japonii lub Stanów Zjednoczonych wiąże się z pewnymi problemami takimi jak brak kompatybilności w przypadku filmów DVD wydawanych w innym regionie świata. Jednak za sprawą firmy Datel to ograniczenie może zostać zlikwidowane.

Film z Sudden Strike Forever

Solnica, 15 czerwca 2001, 12:46

W przypadku gier które odniosły sukces rynkowy, prędzej czy później możemy spodziewać się wypuszczenia kolejnej części, bądź też chociażby tylko tzw. addon’a. Podobnie sprawa ma się z osadzoną w realiach II Wojny Światowej grą strategiczną – Sudden Strike. Wkrótce na półki sklepowe trafi noszący podtytuł „Forever” dodatek do niej, tymczasem już teraz możecie zapoznać się z opublikowanym ostatnio filmem, ukazującym część z nowych możliwości oferowanych przez ten dodatek.

Recenzja Payuta i Bóg Lodu

Solnica, 15 czerwca 2001, 11:53

Dzisiaj mamy dla Was recenzję pozycji skierowanej do nieco młodszych odbiorców. Wydany przez firmę LEM „Payuta i Bóg Lodu” to jak zapewniają autorzy produkt przeznaczony dla dzieci do lat pięciu i właśnie przez pryzmat tego faktu autor tekstu postarał się Wam go przedstawić.

Nowa seria kart Sound Blaster Audigy

Fajek, 15 czerwca 2001, 11:09

Firma Creative, producent kart dźwiękowych Sound Blaster, zamierza wprowadzić w niedługim czasie nową serię kart pod nazwą Audigy.

15 Super Taksówek

Rafii, 15 czerwca 2001, 10:49

Dzisiaj zakończył się konkurs „Super TAXI Driver”. Przypomnijmy iż do wygrania było 15 gier w których wcielasz się w postać taksówkarza który musi pokonywać wszystkie przeciwności jakie pojawiają się w mieście podczas podróży taksówką. Nagrody zostały ufundowane przez firmę TopWare.

Pierwsza gra na V12

Fajek, 15 czerwca 2001, 09:59

Producent gry Tribes 2, firma Dynamix poinformowała, że udzieli licencji na swój „engine” graficzny o nazwie V12 na którym oparty jest Tribes 2 za jedyne 100$ każdej z firm zajmujących się tworzeniem gier.

Malutki przedsmak Star Wars: Galaxies...

Michał Bobrowski, 15 czerwca 2001, 09:40

Na oficjalnej stronie znakomicie zapowiadającej się gry massive multiplayer online Star Wars Galaxies udostępniono bardzo ciekawy obrazek z przedstawicielem jaszczuropodobnej rasy - Trandoshan . Jego oryginalność polega na tym, że umożliwia on pełny 360’ obrót kamerą wokół postaci co pozwala na obejrzenie piaszczystych krajobrazów Tatooine.

Ostatnia edycja konkursu „Wiosenny zawrót głowy”

Michał Bobrowski, 15 czerwca 2001, 08:57

Do końca kalendarzowej wiosny pozostał już tylko tydzień, dlatego najwyższy czas na... IV, ostatnią edycję konkursu „Wiosenny zawrót głowy...” zorganizowanego wspólnie z wydawnictwem Cool Games. Do wygrania pozostało 5 zestawów składających się z 5 gier: Rage of Mages II, Seven Kingdoms , Shadow Company, Knights and Merchants, Expendable. Zapraszamy!

MechWarrior 4: Black Knight oficjalnie zapowiedziany

Łosiu, 15 czerwca 2001, 07:28

Microsoft oficjalnie zapowiedział wydanie dodatku do swej taktycznej gry akcji MechWarrior 4: Vengeance o tytule MechWarrior 4: Black Knight.

Baldur's Gate II: Throne of Bhaal już o krok od wydania

Łosiu, 15 czerwca 2001, 07:00

Baldur's Gate II: Throne of Bhaal, ostatnia cześć epickiej sagi opowiadającej o przygodach dziecka boga wojny Bhala, weszła właśnie w ostatnią, „złotą” fazę produkcji.