Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 czerwca 2001

Pyranha Bytes pracuje nad Gothic 2

Sznur, 8 czerwca 2001, 18:38

Zespół Piranha Bytes zabrał się do pracy nad drugą częścią gry akcji cRPG Gothic, która dotychczas ukazała się jedynie w niemieckojęzycznym wydaniu. Gra przypomina w dużym stopniu kapitalny Severance: Blade of Darkness, gdzie nasz bohater wędruje po średniowiecznej krainie walcząc z przeróżnymi potworami. Wszystko to oglądamy w perspektywie z trzeciej osoby.

Czas na zakupy z GRY-OnLine

Solnica, 8 czerwca 2001, 16:37

Jak zapewne część z Was zauważyła nasz serwis wzbogacony został o kolejną bardzo przydatną funkcję. Dzięki podpisaniu umowy ze sklepem internetowym TimSoft, od dziś aby zamówić swoją ulubioną grę o której właśnie czytacie na GRY-OnLine :-) wystarczy tylko kilka kliknięć myszą a zamówiony towar bardzo szybko zostanie dostarczony do Waszych rąk.

Poradnik do Tribes 2

Solnica, 8 czerwca 2001, 16:08

Aby ułatwić Wam zabawę związaną z niewątpliwie ciekawą grą jaką jest Tribes 2, zamieściliśmy dziś na naszych stronach pierwszą część poradnika do niej.

Beta testy Battle Realms

Łosiu, 8 czerwca 2001, 14:15

Firma Crave Entertainment, wydawca interesująco zapowiadającej się strategii czasu rzeczywistego Battle Realms ogłosiła, iż poszukuje beta testerów.

Europejska wersja Fly! II wyposażona w bonusowy dodatek

Łosiu, 8 czerwca 2001, 13:40

Dla wszystkich europejskich fanów lotnictwa, którzy ze zniecierpliwieniem oczekują premiery Fly! II na naszym kontynencie, jej wydawca Gathering of Developers przygotował niespodziankę, która powinna im zrekompensować przeszło trzy miesiące opóźnienia wzglądem premiery amerykańskiej.

FADE - nowy system antypiacki Codemasters

Sznur, 8 czerwca 2001, 13:30

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z problemów firm software’owych związanych z piractwem komputerowym. Producenci oprogramowania wciąż podejmują próby przeciwdziałania temu procederowi stosując coraz nowsze metody zabezpieczania swych produktów przed nielegalnym kopiowaniem.

Legends of Might and Magic - Gold

Solnica, 8 czerwca 2001, 13:18

Kolejny znany tytuł, tym razem tworzony przez zespół 3DO Legends of Might and Magic został ukończony, uzyskał status „Gold” i trafił do powielania. Oznacza to oczywiście, że już wkrótce można się go będzie spodziewać na półkach sklepowych (zachód).

Black & White patch - już jest, na razie w wersji beta

Solnica, 8 czerwca 2001, 12:53

Pojawił się wreszcie oczekiwany przez wielu patch do najnowszej produkcji Lionhead Studios – Black & White. Co prawda nie jest to jeszcze jego wersja finalna a jedynie tzw. beta ale i tak usunie on z pewnością wiele błędów z którymi zetknęli się użytkownicy tej gry.

Żegnaj Nawigatorze

Mariusz Klamra, 8 czerwca 2001, 12:15

Zgodnie z informacjami podanymi przez Reuters, firma Netscape zamierza wycofać się z rynku przeglądarek internetowych. Jej klęskę w rywalizacji z konkurencyjnym Internet Explorerem Microsoftu przypieczętował właściciel Netscape, AOL Time Warner, który dogadał się z Microsoftem i postanowił wymienić Navigatora na Explorera jako standardową przeglądarkę America Online.

Asheron's Call II – najnowsze informacje

Soulcatcher, 8 czerwca 2001, 12:12

Pierwszą i dosyć istotną informacją jest to, iż sequel do niesamowicie popularnej na świecie gry online Asheron's Call nie będzie się nazywał Asheron's Call II (taka jest aktualna nazwa projektu), co w pośredni sposób może sugerować, iż kolejna produkcja Turbine Ent. będzie odbiegać częściowo od swojego pierwowzoru zarówno pod względem fabuły jak i tematyki.

Komunikacja głosowa w CS i innych modach HL

Mariusz Klamra, 8 czerwca 2001, 11:47

Od jakiegoś czasu firma Sierra sygnalizowała zainteresowanie komunikacją głosową w swoich grach FPS, w szczególności Half-Life i jego bardzo popularnych modach. Jak się okazuje, już wkrótce będziemy mieli możliwość skoordynować atak naszej drużyny i porozpraszać przeciwników za pomocą głosu.

Kolejne rozszerzenie do Fighting Steel

Michał Bobrowski, 8 czerwca 2001, 11:43

Naval Warfare Simulations poinformowało o ukończeniu prac nad kolejnym rozszerzeniem do gry Fighting Steel, tym razem aktualizującym ją do wersji 3.5. Należy podkreślić, że już od dłuższego czasu pracownicy tej firmy, wśród których nie brakuje miłośników morskich bitew z lat II Wojny Światowej specjalizują się właśnie w przygotowywaniu nieoficjalnych dodatków dla znanej wydanej przez SSI gry Fighting Steel. Tym razem poprawki związane są głównie usunięciem błędów występujących w przypadku ataków torpedowych i zwiększeniem ich realizmu.

Problemy z World War II: Blitzkrieg

Michał Bobrowski, 8 czerwca 2001, 09:36

Zaledwie we wtorek poinformowaliśmy was o premierze gry sieciowej World War II: Blitzkrieg, a już dzisiaj słychać głosy, że jej twórcy, firma Cornered Rat Software wypuściła na rynek produkt delikatnie mówiąc „niedopracowany”.