Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 czerwca 2001

Max Payne Demo po zakończeniu prac nad grą

Sznur, 25 czerwca 2001, 18:14

Panowie z zespołu Remedy Entertainment powoli kończą prace nad bardzo oczekiwaną gry akcji Max Payne, zapowiadając pojawienie się wersji demo. Nowy ambitny projekt, któremu bliżej do wspaniałego Deus Ex niż do Quake, z pewnością będzie ożywczym powiewem wśród zastanego już gatunku FPS.

Midway rezygnuje z produkcji automatów gier wideo

Sznur, 25 czerwca 2001, 14:41

Kolejny z wielkich producentów zręcznościowych automatów wideo, przeznaczonych do rozrywki w salonach gier, wycofuje się z tego biznesu. Podobnie jak SEGA czy Atari, również firma Midway postanowiła zrezygnować z rynku automatów wideo, na czym zaważyła szybka ekspansja nowoczesnych konsoli do gier.

Giants: Obywatel Kabuto - aktualizacja materiałów

Solnica, 25 czerwca 2001, 14:13

Zaktualizowane zostały zamieszczone na naszych stronach na początku maja materiały dotyczące Giants: Citizen Kabuto.

Czy chcesz wygrać "Kozaków"?

Michał Bobrowski, 25 czerwca 2001, 13:42

Zapraszamy was do udziału w kolejnym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą IM Group – jednym z największych, polskich dystrybutorów gier. Tym razem dotyczy on świeżutkiej pozycji osadzonej tematycznie w Europie przełomu XVI-XVIII wieku – KOZACY: Europejskie boje. Miłośnicy strategii na pewno spędzą z nią wiele niezapomnianych chwil.

Zabezpieczenia Microsoftu niezbyt skuteczne

Fajek, 25 czerwca 2001, 13:23

Wraz z nową linią oprogramowania z serii XP firmy Microsoft, zostało wprowadzone zabezpieczenie niemożliwe (jak twierdzi Microsoft) do złamania.

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (25/06/01)

Michał Bobrowski, 25 czerwca 2001, 13:21

Dzisiaj w naszym dziale Przegląd prasy zamieściliśmy zapowiedzi najnowszych numerów trzech czasopism wydawanych w Polsce przez wydawnictwo Future Publishing Poland – „ CD Action”, „.net” i „PC Format”. Zapraszamy do zapoznania się z ich zawartością.

Polska strona poświęcona Combat Mission: Beyond Overlord

Łosiu, 25 czerwca 2001, 11:35

Miłośnicy strategii, II Wojny Światowej, a zwłaszcza znakomitej gry Combat Mission: Beyond Overlord łączcie się i zaglądajcie do Rami’ego na stronę poświęconą w całości tylko tej grze.

10 najładniejszych gier w historii

Łosiu, 25 czerwca 2001, 11:01

Na łamach zachodniego serwisu GameSpot pojawił się interesujący artykuł, w którym jego autorzy przedstawiają 10 gier najlepszych pod względem wizualnym i graficznym jakie kiedykolwiek powstały.

Zapowiedź Unreal II

Solnica, 25 czerwca 2001, 11:00

Niewątpliwie jednym z tytułów które nieźle „zamieszały” na rynku gier komputerowych był Unreal. Gra na swe czasy wręcz rewolucyjna, trudno się więc dziwić, iż jej autorzy postanowili ponownie wykorzystać odniesiony sukces i pokusili się o stworzenie sequela. Na Unreal’a II przyjdzie nam co prawda jeszcze trochę poczekać, nie zaszkodzi jednak przyjrzeć się mu choć trochę już teraz.

Magic & Mayhem - informacje

Fajek, 25 czerwca 2001, 10:55

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gry Magic & Mayhem: The Art of Magic, na jakim etapie prac są aktualnie twórcy, firma Charybdis, wystarczy udać się pod wskazany adres.

Procesory - 1.9, 2.2, 2.4GHz

Fajek, 25 czerwca 2001, 10:26

Jak wiadomo, Intel w 3 kwartale tego roku ma zamiar wprowadzić do sprzedaży procesory Pentium 4 z zegarem 2GHz. Będzie to już procesor zbudowany na nowym rdzeniu Northwood i przystosowany do złącza Socket-478.