Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 czerwca 2001

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (07/06/01)

Sznur, 7 czerwca 2001, 18:51

Jak zwykle w przeglądzie prasy znajdziecie linki do wielu interesujących materiałów na temat nowych tytułów. W zapowiedziach szczególnie ciekawie prezentują się gry z Pyro Studio: Commandos 2 i Praetorians, a także kolejny RTS – O.R.B. W recenzjach pojawiło się zainteresowanie II Wojną Światową i Pearl Harbor (zapewne przed premierą filmu kinowego), z opiniami na temat Defend The Fleet i Zero Hour.

Nowe gry z Topware'u

Łosiu, 7 czerwca 2001, 16:51

Jeden z polskich czołowych dystrybutorów Firma Topware oficjalnie powiadomiła o rozszerzeniu swojego planu wydawniczego o kilka nowych, ciekawych tytułów.

Nowe plany wydawnicze Microids France

Sznur, 7 czerwca 2001, 16:41

Potwierdziły się wczorajsze informacje o tym, iż nowym wydawcą gry zespołu Black Cactus, Warrior Kings, będzie firma Microids. Francuski wydawca poinformował również o swych pozostałych planach wydawniczych, w których znalazło się kilka ciekawych tytułów.

Star Trek Deep Space Nine: Dominion Wars w złotej fazie produkcji

Łosiu, 7 czerwca 2001, 14:49

Firma Simon & Schuster powiadomiła, że ich najnowsza produkcja osadzona w realiach kosmicznej serii Star Trek - Star Trek Deep Space Nine: Dominion Wars weszła w ostatnią „złotą” fazę produkcji.

The Sims Movie !?

Solnica, 7 czerwca 2001, 14:11

Wszystko wskazuje na to, iż ciesząca się ogromnym powodzeniem (sądząc po wynikach sprzedaży) The Sims będzie kolejną grą która trafi na ekrany kin. A wszystko to za sprawą koncernu Warner Brothers który pracuje nad filmem nawiązującym właśnie do tej gry.

Dobra GRA już w kioskach

Fajek, 7 czerwca 2001, 13:10

„Dobra GRA” to nowa inicjatywa na polskim rynku gier. Jej głównym założeniem jest: „gry dobre, tanie i po polsku”

Return to Castle Wolfenstein - film

Fajek, 7 czerwca 2001, 12:36

Wczoraj wieczorem na stronach zachodniego serwisu pojawił się „wielki nieobecny” targów E3, czyli trailer z gry „Return to Castle Wolfenstein”.

Zapowiedź Gangsters 2: Vendetta

Solnica, 7 czerwca 2001, 12:22

Panowie w pasiastych garniturach wkrótce powrócą w drugiej części gangsterskiej sagi. Gangsters 2 prezentuje się naprawdę imponująco i ma szansę stać się jednym z przebojów tego roku. Jeżeli macie ochotę dowiedzieć czegoś więcej na temat tej gry to zapraszam do zamieszczonej dziś na naszych stronach zapowiedzi.

Gamecube na targach ECTS

Fajek, 7 czerwca 2001, 11:52

Na londyńskich targach ECTS które odbędą się w dniach 1-2 września będzie miła miejsce premiera najnowszej konsoli firmy Nintendo, Gamecube.

Czy chcesz zapolować na "Czerwony Październik"?

Michał Bobrowski, 7 czerwca 2001, 10:51

Miłośnicy gier symulacyjnych koniecznie powinni odwiedzić ponowie otwartą oficjalną stronę Sub Command. Dzięki tej pozycji już niedługo będziemy mieli możliwość przenieść się w sam środek współczesnych konfliktów rozgrywających się w głębinach oceanów. Atutem tej gry będzie możliwość przejęcia kontroli nad okrętami podwodnym nie tylko „aktualnej, jedynej słusznej strony” (czytaj: amerykańskimi Los Angeles i Seawolf...), lecz również najgroźniejszym okrętem „myśliwskim” we flocie rosyjskiej – typ 971 (w terminologii zachodniej "Akuła").

Procesory, płyty ....

Fajek, 7 czerwca 2001, 10:17

W tym tygodniu świat podzespołów komputerowych obrodził w wiele nowych produktów i premier. Jednym z najważniejszych wydarzeń była premiera procesora Athlon MP (układ przystosowany do pracy dwuprocesorowej) i „chipsetu” współpracującego z nim AMD-760MP.

Zeus: Poseidon powędrował do tłoczni

Solnica, 7 czerwca 2001, 10:08

Zakończone zostały prace nad Zeus: Poseidon - oficjalnym dodatkiem do gry Zeus: Master of Olympus (Zeus: Pan Olimpu), co oznacza że tytuł ten uzyskał status „gold” i powędrował do tłoczenia.