Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 czerwca 2001

Black Moon Chronicles: Winds of War - nowy sieciowy cRPG

Łosiu, 12 czerwca 2001, 17:54

Ostatnimi czasy MMORPG-ów ci u nas dostatek, tym razem Cryonetworks powiadomiło, iż pracuje nad nowym projektem tego typu noszącym nazwę Black Moon Chronicles: Winds of War.

THQ pozyskał prawa do tworzenia gier opartych o system Warhammer 40,000

Sznur, 12 czerwca 2001, 17:33

Znany producent i wydawca gier THQ, kupił prawa do publikacji gier opartych na bazie świata Warhammer 40,000. Znany nam doskonale system gier fabularnych dark fantasy, rozgrywających się w futurystycznym świecie, był już wielokrotnie wykorzystywany w wielu grach komputerowych.

Emperor: Battle for Dune tuż tuż

Sznur, 12 czerwca 2001, 14:32

Po blisko miesiącu od trafienia do tłoczni, Westwood Studios ogłosił datę wydania długo oczekiwanego RTS-a Emperor: Battle for Dune. Gra trafi do sklepów na zachodzie 14 czerwca, czyli już za dwa dni.

Zanim napiszesz, pomyśl dwa razy

Mariusz Klamra, 12 czerwca 2001, 14:03

Poprawność polityczna w USA żyje i ma się dobrze. Doświadczył tego redaktor naczelny działu Xbox na IGN - jednego z największych na świecie serwisów o grach, który musiał zrezygnować z pracy na skutek protestów czytelników, rozwścieczonych niezbyt trafnym porównaniem fanów Nintendo i GameCube do nazistów.

Zapowiedź Runaway: A Road Adventure

Solnica, 12 czerwca 2001, 13:44

Zapraszam do zapoznania się z nowym, zamieszczonym dziś na naszych łamach materiałem, którego autor postara się przybliżyć Wam bardzo ciekawie zapowiadającą się grę przygodową „Runaway: A Road Adventure”, mającą tuż po wakacjach za sprawą TopWare Poland, trafić na półki sklepowe.

Intel nie śpi

Fajek, 12 czerwca 2001, 13:23

Firma Intel podała do wiadomości, że udało się jej stworzyć najmniejszy tranzystor na świecie. Inżynierowie z laboratorium Intela w Hillsboro opracowali tranzystor o wymiarach 20 nanometrów.

Premiera GameBoy Advance

Fajek, 12 czerwca 2001, 11:31

Po Japonii przyszedł czas na Stany Zjednoczone. GameBoy Advance został wprowadzony do sprzedaży na terenie Ameryki Północnej.

Recenzja Everquest: Deluxe Edition

Solnica, 12 czerwca 2001, 11:23

Najgłośniejszą grą z gatunku MMORPG ostatniego tygodnia jest z pewnością Anarchy Online, która to znajduje się obecne w fazie publicznych testów beta i już wkrótce, bo pod koniec tego miesiąca trafi do sprzedaży. Korzystając z okazji może jednak warto przypomnieć sobie inny tytuł należący do tej samej kategorii, który zadomowił się już na dobre na dyskach twardych wielu graczy z całego Świata i cieszy się niesłabnącą popularnością – EverQuest.

Aktualizacja strony Arcanum

Fajek, 12 czerwca 2001, 10:23

Jak podaje firma Sierra, oficjalna strona gry Arcanum of Steamworks and Magick Obscura został zaktualizowana co zaowocowało nowymi informacjami i zdjęciami.

Destineer, nowa firma Peter’a Tamte’a

Łosiu, 12 czerwca 2001, 05:57

Pan Peter Tamte poprzedni vice prezydent firmy Bungie Software oraz twórca MacSoft poinformował, że zakłada swoją nową firmę – Destineer.