Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 czerwca 2001

Mapy w Pool of Radiance 2

Soulcatcher, 2 czerwca 2001, 21:18

Chuck Yeager jeden z producentów Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor wypowiedział się na łamach oficjalnej strony Wizards of The Coast na temat systemu automapy i journala planowanego w tej grze.

Duke Nukem Forever – analiza trailera z E3

Soulcatcher, 2 czerwca 2001, 14:07

Na niedawno zakończonych targach E3 mieliśmy okazję zapoznać się z filmem (reklamówką) długo przez wszystkich wyczekiwanej gry Duke Nukem Forever, teraz czas aby przyjrzeć się temu bliżej

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (02/06/01)

Sznur, 2 czerwca 2001, 13:11

W nowo opublikowanych materiałach na świecie ponownie znajdziemy pierwsze zapowiedzi takich gier jak gra akcji na podstawie znanego horroru From Dusk Till Down, przygodówki w świecie Dune na podstawie prozy Franka Herberta czy też całkowicie nowej gry twórcy Tomb Raidera – Galleon. W recenzjach dużo tekstów na temat Merchant Prince II, Echelon oraz Tropico.

Myst III: Exile – świetne wyniki sprzedaży

Soulcatcher, 2 czerwca 2001, 11:15

Seria przygodowych gier z pod znaku „Myst” wzbudza podziw i zazdrość producentów oraz dystrybutorów gier jeżeli chodzi o wyniki sprzedaży. Przez pierwsze dwa tygodnie (w USA) sprzedano 75 000 egzemplarzy Myst III: Exile.

Allegiance za darmo na MS Free Zone

Sznur, 2 czerwca 2001, 08:36

Już wkrótce wszyscy, którzy zawsze mieli ochotę na wieloosobowe walki kosmicznymi myśliwcami w świecie Allegiance, będą mogli za darmo skorzystać z usług Microsoft Zone.

Creature Database do Black & White

Sznur, 2 czerwca 2001, 07:27

Wszystkich miłośników Black & White z pewnością zainteresuje inicjatywa szwedzkiego serwisu MGONetwork, który otworzył pierwsza w swoim rodzaju bazę danych chowańców.