Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 czerwca 2001

Anachronox wydany !!!!!

Łosiu, 27 czerwca 2001, 17:51

Jest 27 czerwca 2001 roku (zapamiętajcie tą datę), czyli dzień w którym gra pt. Anachronox tworzona przez zespól ION Storm's od bodajże pięciu lat w końcu trafiła do sprzedaży. Równocześnie na sieci pojawił się jej trailer.

Pakiet dodatków Lego RCX do MindRover

Sznur, 27 czerwca 2001, 15:55

Firma CogniToy, znana ze stworzenia gry MindRover, symulującej budowanie programowalnego robota, wypuściła pakiet dodatków Lego RCX zawierający komponenty bazujące na najnowszej serii Lego MindStorms.

Plan wydawniczy firmy LEM dla konsoli GBA

Fajek, 27 czerwca 2001, 15:54

Aktualnie w planie wydawniczym firmy LEM na rok 2001 znajduje się 21 tytułów na najnowszą konsolę Nintendo - GameBoy Advance. Znajdziemy w nim takie pozycje jak: Tony Hawk Pro Skater 2, Rayman, Doom, Tomb Raider, Street Fighter.

Koniec prac nad Comar Barbarian już bliski

Łosiu, 27 czerwca 2001, 15:33

Polski producent, firma DGU? Interactive poinformowała, iż prace nad ostatnim etapem gry „Comar Barbarian” są już w bardzo zaawansowanym stadium i niedługo zostaną ukończone.

Majestic na srebrnym ekranie

Sznur, 27 czerwca 2001, 12:54

Majestic, niezwykła gra konspiracyjna stworzona przez Electronic Arts, wykorzystująca pocztę elektroniczną, przeglądarki WWW, ICQ, telefony komórkowe, SMS-y, faxy itp., zostanie wykorzystana jako pomysł nowego telewizyjnego show.

Poradnik do Zeus: Pan Olimpu

Solnica, 27 czerwca 2001, 12:15

Jak zbudować wielkie miasto tak aby ludzie byli szczęśliwi, bogowie zadowoleni a pieniążki szerokim strumieniem płynęły do naszej kasy? Nic prostszego, wystarczy że zaglądniecie do zamieszczonego na naszych stronach poradnika do Zeus: Pan Olimpu a wszystko stanie się dla Was jasne i oczywiste.

137GB od Maxtora!

Fajek, 27 czerwca 2001, 11:35

Maxtor ogłosił niedawno, że ma zamiar wypuścić dysk w standardzie ATA o pojemności 100GB. Tymczasem pojawiły się informacje, że firma ta pracuje nad dyskiem o pojemności 137GB i dzięki temu stała by się niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o pojemność urządzeń w standardzie ATA.

Zrzuć bomby na Slobo...

Michał Bobrowski, 27 czerwca 2001, 10:34

Zespół z F4Terrain Team zakończył pracę dodatkiem do Falcona 4, który przeniesie miłośników tego symulatora nad bardzo wiernie odwzorowany (na podstawie zdjęć satelitarnych) obszar byłej Jugosławii. Zainteresowani dodatkiem Balkan Theater już dzisiaj mogą zapoznać się opublikowaną instrukcją tej pozycji dostępną na stronie oficjalnej.

Black & White - kolejna gra na DC wstrzymana

Fajek, 27 czerwca 2001, 10:18

Kolejne gry na konsolę Dreamcast będące w fazie produkcji zostają wstrzymane. Po niedawnej rezygnacji Sierry z wydania gry Half-Life: Blue Shift na DC, tym razem firma Lionhead wstrzymała prace nad Black & White.

Zapowiedź Schizm: Prawdziwe Wyzwanie

Solnica, 27 czerwca 2001, 10:18

Czytając zamieszczony już jakiś czas temu na naszych stronach artykuł „Polacy nie gęsi ... czyli wywiad z polskimi autorami gier - LK Avalon” mogliście zapoznać się z nową, dobrze rokującą grą przygodową tworzoną przez polski zespół LK Avalon – „Schizm: Prawdziwe Wyzwanie”. Kontynuując ten temat, opublikowaliśmy dziś zapowiedź tego tytułu.

Dodatki do Operation Flashpoint

Fajek, 27 czerwca 2001, 09:39

Operation Flashpoint: Cold War Crisis, taktyczny „shooter” ze stajni Bohemia Interactive Studio, zapowiada się na nowego lidera tego gatunku gier.